Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ku jetoni momentalishtė:

  Sondazh

  Ku jetoni momentalishtė?

  [ 29 ]
  Ku jetoni momentalishtė: Vote_lcap31%Ku jetoni momentalishtė: Vote_rcap [31%] 
  [ 34 ]
  Ku jetoni momentalishtė: Vote_lcap36%Ku jetoni momentalishtė: Vote_rcap [36%] 
  [ 7 ]
  Ku jetoni momentalishtė: Vote_lcap7%Ku jetoni momentalishtė: Vote_rcap [7%] 
  [ 1 ]
  Ku jetoni momentalishtė: Vote_lcap1%Ku jetoni momentalishtė: Vote_rcap [1%] 
  [ 7 ]
  Ku jetoni momentalishtė: Vote_lcap7%Ku jetoni momentalishtė: Vote_rcap [7%] 
  [ 16 ]
  Ku jetoni momentalishtė: Vote_lcap17%Ku jetoni momentalishtė: Vote_rcap [17%] 

  Totali i votave: 94
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Administratori prej Sun 29 Jul 2007, 14:05

  Tė nderuar anėtarė:
  Pyetja qė shtrohet nė vazhdim pėr ju ėshtė fare e thjeshtė:
  Ku jetoni ju tani pėr tani?

  Ju lutem mos hezitoni qė tė jepni pėrgjigjet tuaja...

  Me respekt:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ku jetoni momentalishtė: Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Administratori prej Wed 22 Aug 2007, 03:29

  Pėrshėndetje tė gjithėve.

  Po e nis unė i pari.

  Unė momentalishtė jetoj nė Londėr (Angli)


  Gjithė mirat...


  ________________________________
  Ku jetoni momentalishtė: Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 08 Nov 2007, 08:27

  ashtu unė momentalisht jetoj nė Gjermani,nė LandinNRW
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Odeta prej Tue 15 Jan 2008, 01:57

  Pershendetje

  Ndersa une jetoj ne Tirane


  ________________________________
  Ku jetoni momentalishtė: ILoveYouAnimRvText
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Scarface prej Tue 15 Jan 2008, 03:40

  Une jetoj jashte atdheut, ne Angli...

  Cfare te besh kete fat na solli jeta, te jetojme larg atdheut dhe familjes.


  ________________________________
  Ku jetoni momentalishtė: Scarfa10
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Mon 28 Jan 2008, 02:35

  Edhe une ne Angli jetoj...


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  bledar dada
  bledar dada
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 32
  Vendndodhja : italy
  Profesioni : student
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/03/2008
  Humor : simpatic

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga bledar dada prej Sun 16 Mar 2008, 06:12

  un bledi jetoj ne itali po ti sajmir mos je gje kushuriri im?!?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Administratori prej Sun 16 Mar 2008, 12:56

  bledar dada shkruajti:un bledi jetoj ne itali po ti sajmir mos je gje kushuriri im?!?

  Pershendetje kusho, pershendetje.
  Pikes i ke rene, kusheriri yt jam.
  Me behet shume qejfi qe erdhe ne kete forum kushtuar fshatit tone.

  Te uroj gjithe te mirat e kesaj jete.

  Sinqerishte per ty:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ku jetoni momentalishtė: Pictur10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Alma prej Mon 14 Apr 2008, 22:12

  Sikurse mund ta keni vene re edhe tek profili im, une jetoj ne Amerike.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Mon 12 May 2008, 08:09

  Tirane... :flower:
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 23 May 2008, 23:57

  unė jetoj nė Gjermani
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga fjolla-1 prej Wed 25 Jun 2008, 00:55

  Une jetoj ne Kosov...


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Une jetoj ne Tirane

  Mesazh nga Lavdrim xira prej Sat 18 Oct 2008, 05:12

  Saimiri shkruajti:Pėrshėndetje tė gjithėve.

  Po e nis unė i pari.

  Unė momentalishtė jetoj nė Londėr (Angli)


  Gjithė mirat...
  adi
  adi
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 31
  Vendndodhja : diku ne hene
  Profesioni : student
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 27/07/2008
  Humor : rrofte shqiperia e bashkuar

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga adi prej Sun 19 Oct 2008, 22:36

  Pėrshėndetje tė gjithėve.


  une jetoj ne itali..
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 35
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Anisa prej Tue 09 Dec 2008, 02:09

  Ne Amerike.


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:55

  Diku ne europe.
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 34
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga NENSI prej Sun 11 Dec 2011, 05:56

  Tirane
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:31

  Kosove

  Sponsored content

  Ku jetoni momentalishtė: Empty Re: Ku jetoni momentalishtė:

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 08:57