Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Disa gjeste qė tregojnė se keni njė lidhje tė gabuar...

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Disa gjeste qė tregojnė se keni njė lidhje tė gabuar... Empty Disa gjeste qė tregojnė se keni njė lidhje tė gabuar...

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 22 Sep 2008, 22:28

  14 gjestet qė tregojnė se keni njė lidhje tė gabuar...

  1. - Ai ose ajo ėshtė shumė xheloze, qoftė dhe pa arsye, dhe dominuese.

  2. - Ai ose ajo kėrkon qė t'iu izolojė nga familja, miqtė dhe shoqėria.

  3. - Ai/ajo kėrkon tė fajėsojė tė tjerėt nė vend qė tė marrė pėrgjegjėsitė pėr sjelljet e tij/e saj.

  4. - Ai/ajo ju kritikon vazhdimisht, ju thėrret nė emėr ose ju bėn tė ndiheni keq rreth vetvetes.

  5. - Ai/ajo beson qė njė femėr duhet tė jetė e barabartė me mashkullin apo beson nė stereotipat tradicionalė pėr sa i pėrket gjinisė.

  6. - Shihni si i trajton ai/ajo tė tjerėt: nėnėn, babanė, familjen dhe miqtė. Nė tė njėjtėn mėnyrė do t'iu trajtojė edhe juve, nėse jo tani se paku nė tė ardhmen.

  7. - Mbase vjen nga njė familje ku dhuna ėshtė dominuese, ku prindėrit abuzojnė me njėri-tjetrin? Kjo mund tė jetė "normale" pėr tė sepse ėshtė mėsuar me njė gjendje tė tillė.

  8. - Kėrkon t'iu pėrbuzė duke pėrdorur zė tė lartė, gjeste zemėrimi, shikime, pėrplasje apo shkatėrrim tė gjerave pėrreth.

  9. - Ai/ajo injoron ndjenjat apo nevojat tuaja, kėrkon t'iu vejė nė lojė pėr shkak tė tyre.

  10. - Ndiheni sikur nuk mund tė bėni mjaftueshėm pėr ta kėnaqur atė pa marrė parasysh sesa shumė mundoheni.

  11. - Ai/ajo ėshtė i/e parespektuar nga gjinia tjetėr nė pėrgjithėsi.

  12. - Ai/ajo kėrkon shumė gjera nga ju qė ju bėjnė tė largoheni nga vetvetja apo nga ajo qė ju doni tė jeni.

  13. - Ai/ajo ka vėshtirėsi pėr tė shprehur ndjenjat, luan "lojėra mendimesh" qė ju bėjnė tė ndiheni tė marrė, injorantė apo konfuz.

  14. - Ai/ajo kėrkon qė t'iu bėjė pėrgjegjės pėr lumturinė e tij/saj apo pėr tė pasur fatin e lidhjes nė dorė.

   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 23:31