Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mė mungon-ēka?

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Mė mungon-ēka? Empty Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 08 Jun 2008, 06:56

  Tė nderuar forumist,nė jetėn e pėrditshme plot angazhime,secilit nga ne na mungon diqka:Dikujt puna,dikujt shkolla,dikujt paraja,dikujt suksesi,lumturia,shoqeria,disponimi...
  shprehuni kėtu rreth asaj qė ndjeni.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 08 Jun 2008, 06:58

  psh,mua si mėrgimtarė nė ēdo qast mė mungon Atdheu dhe gjithēka shqiptare,po ju?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Scarface prej Mon 27 Oct 2008, 04:59

  Pershendetje shaban dhe urime per kete teme.
  Eshte nje teme shume delikate dhe sikurse e ke theksuar edhe ti me lart, c'do kujt i mungon dicka, dicka qe edhe mund ta mundoje pa mase, jo vetem per nje dite, po per nje kohe disi te konsiderueshme.

  Edhe mua si mergimtar qe jam aktualishte me mungojne shume gjera te rendesishme, nga te cilat mund te permendi: Vendlidjen, Familjen, dhe Shoqerine...
  Keto jane gjera te rendesishme shume ne jeten e nje personi dhe njekohesishte jane edhe te pazevendesueshme...

  Ju faleminderit.


  ________________________________
  Mė mungon-ēka? Scarfa10
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 31 Oct 2008, 00:41

  Mua me mungon pa mase shoqeria e vjeter!!!
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Odeta prej Fri 07 Nov 2008, 10:44

  Ehhh, sa gjera me mungojne mor aman, me mire spo i permendi fare, sepse me duhen me ore te tera me i radhitur...


  ________________________________
  Mė mungon-ēka? ILoveYouAnimRvText
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 15 Nov 2008, 02:22

  Mė mungon koha e lirė pėr tė u kyqyr mė shpesh nė kėtė forum shumė tė arrirė,pėr kėtė mė vie keq!
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sat 15 Nov 2008, 23:36

  Me mungon shume shpirti im binjak, qe se sheh tash e prej vitesh...


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Studentja prej Sun 23 Aug 2009, 06:57

  Me ju thene te drejten ne keto momente qe po ju shkruaj, po me mungon aq shume ''Durimi'' aq sa ska.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Desperado prej Mon 24 Aug 2009, 01:47

  Mua me mungon shoqeria e vjeter...


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Nov 2009, 08:33

  Po me mungon shume QETESIA...


  ________________________________
  Mė mungon-ēka? 478f843eb50393eb697b0b8
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 13:00

  Te them tre drejten nuk po e di se cfare me mungon, pasi me mungojne shume gjera.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:50

  Djal~Matjan shkruajti:Te them tre drejten nuk po e di se cfare me mungon, pasi me mungojne shume gjera.

  Keshtu do te thoshja edhe une.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:50

  Me mungon nje shoqe shumeee...
  Beauty..
  Beauty..
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 28
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2012

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Beauty.. prej Thu 10 May 2012, 23:56

  Motra ime
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Administratori prej Tue 29 May 2012, 22:19

  Me mungon shume vendlindja.


  ________________________________
  Mė mungon-ēka? Pictur10
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:29

  Koha qe shkoj

  Sponsored content

  Mė mungon-ēka? Empty Re: Mė mungon-ēka?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 12:04