Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... Empty Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 11 May 2011, 17:53

  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ...

  Vazhdojeni fjaline e mesiperme te lene pergjysem, me fjalet tuaja.


  ________________________________
  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... Empty Re: Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ...

  Mesazh nga Armanda prej Fri 13 May 2011, 02:07

  ... te ftohtet me ka mberthyer ne shpirt.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... Empty Re: Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ...

  Mesazh nga megan prej Mon 16 May 2011, 18:55

  .....emocionet me kane kapluar te teren
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... Empty Re: Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 17 May 2011, 08:50

  ... durimi po me soset i teri.


  ________________________________
  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... Pictur10

  Sponsored content

  Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ... Empty Re: Teksa pres me padurim qe ti te kthehesh, ... ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 18:19