Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  A kopjonit ne shkolle? Nese po, cilat ishin menyrat tuaja te kopjimit?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A kopjonit ne shkolle? Nese po, cilat ishin menyrat tuaja te kopjimit?! Empty A kopjonit ne shkolle? Nese po, cilat ishin menyrat tuaja te kopjimit?!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 20 Nov 2010, 03:50

  Kur ishit ne bankat e shkolles, a ju ka ndodhur ndonjehere qe te shkonit te papergatitur
  ne mesim, apo ne provim dhe per ta kaluar pa u vene re kete gabim, a kopjonit tek shoku
  apo shoqja e bankes?!
  Nese po, a mundeni te na thoni, se cilat ishin menyrat tuaja te kopjimit?!

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  A kopjonit ne shkolle? Nese po, cilat ishin menyrat tuaja te kopjimit?! Pictur10
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 28
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  A kopjonit ne shkolle? Nese po, cilat ishin menyrat tuaja te kopjimit?! Empty Re: A kopjonit ne shkolle? Nese po, cilat ishin menyrat tuaja te kopjimit?!

  Mesazh nga Amelia prej Thu 16 Dec 2010, 22:53

  ndonjihere po Razz

   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 11:35