Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  SA TĖ DUA KOSOVĖ

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  SA TĖ DUA KOSOVĖ Empty SA TĖ DUA KOSOVĖ

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 07 Sep 2007, 07:38

  SA TĖ DUA KOSOVĖ
  Sa te dua Kosove
  edhe pse na ndane kjo largesi
  sikur te behesha shqiponje
  ne tjeter ēerdhe s“isha hy.

  Je per mua vend i dashur
  tjeter ne bote nuk kam pelqyar
  nen nje shkurre isha perplasur
  shpirtin tim per ta ushqyar.

  Foleja ime,larg mendje mos me qit
  ne ēerdhen tende,mungon zogu yt
  nuk te harroj,po te perbehem
  ma ndriqo shtegun,qe te mund te kthehem.

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 10:07