Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ejjjj, ti posht...?!

  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:16

  Ejjj, ti posht, cfare kenge po degjon?!


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 25 Aug 2010, 00:13

  Kameleon nga Elvis Pupa...

  Ejjj ti posht, cfare enderre pe mbreme?!


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 36
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga ZeMra prej Wed 25 Aug 2010, 00:15

  Nuk pava asgje vetm gjum te zgjohem ne 4 per pun

  Ti posht si kalut sod
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 25 Aug 2010, 00:20

  Deri ne keto caste mire ne pergjithesi...

  Ejjj, ti posht cfare pune ben?!


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 36
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga ZeMra prej Wed 25 Aug 2010, 02:13

  Menje firm ketu


   


  Ej ti posht qka ben kur ki ko te lir

  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Lida prej Sat 04 Sep 2010, 22:47

  Sorollatem xhiro me shoqerine.

  Ejjjj ti posht, cfare te mundon?!
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Arta1 prej Sun 05 Sep 2010, 11:57

  Me mundon pak vetmia.

  Ejjj, ti posht sa vjec/e je?!
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 42
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga mirela ela prej Thu 09 Sep 2010, 00:10

  32.

  Ej, ti posht aje i/e dashuruar?
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:45

  Jo.

  Ejjj, ti posht cfare mendon per kete me lart? bounce


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Mon 27 Sep 2010, 23:31

  qe paska shume pika te perbashketa me mua, nga pikepamja fizike.

  Ej, ti posht, perse sheh lart?!
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 34
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Vranakondi prej Mon 09 May 2011, 11:19

  Sepse mė mund magjia jote...

  Ej ti posht, je magjistar/e?
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga megan prej Mon 09 May 2011, 18:40

  Jo as nuk marr ere fare nga magjia.
  Ej ti poshte je per nje kafe?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Tue 10 May 2011, 00:25

  Po, me shume deshire madje.

  Ejjj, ti posht, a u lodhe sot?!


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga megan prej Tue 10 May 2011, 03:19

  Po madje shume
  Ej ti poshte a jeton ne mergim?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Tue 10 May 2011, 03:48

  Po, fatkeqesisht.

  A jeni te permalluar per dikend ne keto momente?


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga megan prej Tue 10 May 2011, 21:45

  Po normal se ky emigrimi na ka ndare fare
  Ej ti poshte ke bere ndonje gafe sot????Po na e trego pak
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 11 May 2011, 00:01

  Akoma s'kam bere ndonje gafe per sot.

  Ejjj, ti posht:
  Keni shkruar ndonje poezi te bukur ditet e fundit?


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga megan prej Wed 11 May 2011, 07:11

  Jo nuk kam pasur frymezim fare keto dite.
  Ejjj ti poshte do ngjitesh deri lart per nje dore muhabet?
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 11 May 2011, 09:22

  Patjeter mjafton te me thuash ku edhe kure

  hej ti poshte do vish edhe ti me ne Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 11 May 2011, 10:15

  Perse jo, me gjithe qejf do te vija.

  Ejjj, ti poshte;
  Cfare na ke sjelle per te pire?


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga megan prej Mon 16 May 2011, 18:47

  Vere,uiski,birre,cola tani mungoni vetem qe te vini se une Klea dhe Saimiri po kenaqemi duke bere muhabet....
  Ejjj ti poshte kush eshte deshira juaj e momentit?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 16 May 2011, 23:25

  Te jem atje ku jam me shpirt por jo fizikisht.

  Ejjj, ti poshte, si eshte koha andej?


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga megan prej Tue 17 May 2011, 18:52

  Shume keq,po bie shi.
  po andej nga ju????
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 17 May 2011, 19:59


  Jo shyqyr zotit
  Aty rri mos luaj mo haha
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 18 May 2011, 01:35

  Ne rregull spo kuaj fare une.

  Ejjj, ti posht, ma bej nje kafe.


  ________________________________
  Ejjjj, ti posht...?! Pictur10

  Sponsored content

  Ejjjj, ti posht...?! Empty Re: Ejjjj, ti posht...?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:24