Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata?

  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 45
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  shqiptare - A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata? Empty A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata?

  Mesazh nga fabian Sun 14 Mar 2010, 02:59

  E hapa kete teme sepse degjoj qe shendetesis ne shqiperi i duhet dhe shume per te bere.
  Ne telefon te afermin me thone "ketu mos u befshe per spital se pagon qimet e kokes dhe
  eshte pisllik i madh del nga spitali me lloj-lloj infeksini"
  Kam kohe qe jam larguar nga shqiperia megjithate po e jap mendimin tim.
  Personalisht nuk i ze bese kirurgeve shqipetare dhe nuk kam aq respekt per ta.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  shqiptare - A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata? Empty Re: A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata?

  Mesazh nga Lida Sat 20 Mar 2010, 01:03

  Edhe une nuk iu besoj aspak, pasi jane te dhene vetem pas lekeve, ndaj edhe punen e bejne sipaa shumes se lekeve qe marrin.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  shqiptare - A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata? Empty Re: A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata?

  Mesazh nga K@LoR5i Sun 21 Mar 2010, 12:01

  Po ata nuk jane kirurge mor aman, ata jane Kasape. Te rrjepin pa narkoze po qe se nuk ua mbush mire xhepin.
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 71
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  shqiptare - A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata? Empty Re: A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata?

  Mesazh nga myvela dervishaj Tue 04 May 2010, 10:53

  Nuk jam ne Shqiperi po ne internet shikojme mer mjekesine qe eshte vetem korupsion.

  Sponsored content


  shqiptare - A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata? Empty Re: A keni besim te kirurgėt shqiptarė, a ju trembin ata?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 12:18