Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  glo bio

  GLO BIO
  GLO BIO
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 29
  Pikėt : 10
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/03/2010

  glo bio Empty glo bio

  Mesazh nga GLO BIO prej Mon 01 Mar 2010, 21:10

  A MENDONI SE NE SHQIPTARET DO TE HYJME NE EUROPE.GLO BIO. glo bio Icon_biggrin JU PERSHENDES.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  glo bio Empty Re: glo bio

  Mesazh nga Odeta prej Mon 01 Mar 2010, 23:42

  Nuk ma merr mendja, pasi gjithmone qe behemi gati ne shpresa per te nisur negociatat, qofte edhe momenti i fundit, do e gjejne nje arsye per te mos e pranuar.


  ________________________________
  glo bio ILoveYouAnimRvText
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  glo bio Empty Re: glo bio

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 30 Mar 2010, 00:49

  shqiptaret ose do hyne te bashkuar ne EU,ose do mbesin jasht saj

  Sponsored content

  glo bio Empty Re: glo bio

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 20:01