Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+14
Llokumja _19
fabian
ardhmerija e bukur
Anisa
SyKaltra
shpirti_omel
AlbGirl
Lavdrim xira
Enkelejda
Anxhela-2008
Daniela
Odeta
Scarface
Administratori
18 posters

  A e vret largėsia Dashurinė?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Aug 2007, 01:46

  Nė kėtė temė do tė trajtojmė, nėse largėsia e vret apo jo dashurinė midis dy tė dashuruarve?!

  -Nė qoftė se po, pėrse?!
  -Nė qoftė se jo, pėrse?!

  Jepni mendimet tuaja nė lidhje me kėtė pyetje.


  Sinqerishtė:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Aug 2007, 01:50

  Unė jam i mendimit se largėsia e vret dashurinė.
  Pėrse do tė thoni ju: Po ėshtė fare e qartė, se nė qoftė se nj peson qė e dashuron vazhdon qė ta kesh larg pėr njė kohė tė gjatė, vetvetiu edhe zemra fillon dhe ftohet pak nga pak pėr atė person...

  Pastaj nuk ėshtė kot edhe ajo fjala e urtė popullore qė thotė:
  '' Larg syve, larg zemrės '' !!!...


  Sinqerishtė:
  Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Scarface Mon 18 Feb 2008, 07:22

  Pershendetje Saimir dhe urime per temen.

  Edhe une i te njejtit mendim jam;
  Qe largesia e vret dashurine...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Odeta Tue 19 Feb 2008, 02:33

  Nuk them qe jeni gabim me ato qe thate, por sipas mendimit tim nuk eshte gjithmone e vertete qe largesia e vret dashurine, perkundrazi ka raste qe e forcon akoma edhe me shume, kuptohet nese kemi te bejme me nje dashuri te vertete dhe te sinqerte e per ato dashurite me intriga...

  Kaq kisha une...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Daniela Tue 22 Apr 2008, 00:29

  Odeta shkruajti:Nuk them qe jeni gabim me ato qe thate, por sipas mendimit tim nuk eshte gjithmone e vertete qe largesia e vret dashurine, perkundrazi ka raste qe e forcon akoma edhe me shume, kuptohet nese kemi te bejme me nje dashuri te vertete dhe te sinqerte e per ato dashurite me intriga...

  Kaq kisha une...

  Ide e mire kjo e jotja Odeta.
  I te njejtit mendim jam edhe une.

  Kalofshi mire...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 Mon 12 May 2008, 08:18

  Tju them te drejten shume kam degjuar rreth kesaj teme, dhe sipas mendimeve te ndryshme qe kam degjuar, edhe e vret edhe s'e vret largesia dashurine.

  Personalishte nuk e kam provuar ndonjehere.
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Enkelejda Sun 29 Jun 2008, 12:42

  Pershendetje dhe urime per temen.

  Ne lidhje me pyetjen e parashtruar, pergjigja ime do te ishte PO...
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Lavdrim xira Tue 14 Oct 2008, 19:27

  Nuk e di por per mendimin tim c'do ndienje duhet te ushqehet ne menyre qe te kete jetegjatesi gje e cila ne largesi nuk mund te ushqehet mire,dhe vjen duke u zbehur me kohen.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga AlbGirl Sat 25 Oct 2008, 23:35

  Lavdrim xira shkruajti:Nuk e di por per mendimin tim c'do ndienje duhet te ushqehet ne menyre qe te kete jetegjatesi gje e cila ne largesi nuk mund te ushqehet mire,dhe vjen duke u zbehur me kohen.

  Bashkohem plotesishte me mendimin e lart folesit...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga shpirti_omel Mon 08 Dec 2008, 07:59

  Lavdrim xira shkruajti:Nuk e di por per mendimin tim c'do ndienje duhet te ushqehet ne menyre qe te kete jetegjatesi gje e cila ne largesi nuk mund te ushqehet mire,dhe vjen duke u zbehur me kohen.

  Edhe per mendimin tim, Lavdrimi ka dhene nje konkluzion me se te qarte.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga SyKaltra Mon 08 Dec 2008, 12:08

  Normalishte qe largesia e vret dashurine, pasi kot nuk thone: - Larg syve, larg zemres.
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 39
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Anisa Tue 09 Dec 2008, 02:03

  Tju them te drejten nje gje te tille nuk e kam provuar (dashurine ne largesi), ndaj edhe nuk mundem te them as po dhe as jo.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 34
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur Thu 15 Oct 2009, 07:12

  Varet,se sa je i gatshem ta luftosh largesin dhe ta mbash dashurin.Largesija ka shume probleme dhe ata qe se kane nje dashuri te fuqishme,ndahen.
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga fabian Wed 31 Mar 2010, 08:51

  Ne kohet e sotme ndodhin lloj-lloj te papritura. Nuk di ē'te them, mmmm... po them varet edhe po edhe jo. Por do te ishte mire sikur largesia mos ta vriste dashurine.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Llokumja _19 Thu 01 Apr 2010, 01:40

  Po Vret largesia dashurine
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga tipi engjellor Sun 10 Jul 2011, 20:19

  sa do qe te jete e forte dashuria .....perseri largesia e vret dashurine ....
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Klea@Love Tue 12 Jul 2011, 09:28

  Patjeter qe e vret mundet te jete shum e forte po nuk e perjetove nga afer normale qe e vert largesia
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 03:10

  Normalisht qe po.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Klea@Love Tue 29 Nov 2011, 08:46

  Patjeter qe e vret normale
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 38
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga NENSI Mon 12 Dec 2011, 06:57

  normal qe e vret...si nje fjale e urte qe thote: larg syve larg zemres.....

  Sponsored content


  dashurine - A e vret largėsia Dashurinė?! Empty Re: A e vret largėsia Dashurinė?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:15