Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Kėshilla praktike pėr tė patur njė gjumė tė rehatshėm gjatė natės...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kėshilla praktike pėr tė patur njė gjumė tė rehatshėm gjatė natės... Empty Kėshilla praktike pėr tė patur njė gjumė tė rehatshėm gjatė natės...

  Mesazh nga Administratori Tue 08 May 2012, 04:52

  Kėshilla praktike pėr tė patur njė gjumė tė rehatshėm gjatė natės...

  - Ėshtė mirė qė tė mos flini gjatė ditės.
  - Kufizoni kafeinėn dhe alkoolin.
  - Mos pini duhan, nikotina vėshtirėsojė rėnien nė gjumė.
  - Ekspozoni veten ndaj dritės sė diellit.
  - Bėni ushtrime fizike herėt nė mėngjes.
  - Kontrolloni nivelet e hekurit nė gjak.
  - Relaksohuni para se tė shkoni pėr tė fjetur.
  - Mos bėni asgjė stimuluese.
  - Mbani dhomėn e gjumit tė qetė, dhe tė rehatshme.


  ________________________________
  Kėshilla praktike pėr tė patur njė gjumė tė rehatshėm gjatė natės... Pictur10

   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 10:00