Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+5
iliriana
kushtrim
Moza-2011
Administratori
megan
9 posters

  Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga megan Tue 11 Jan 2011, 07:33

  Di nje shprehje ku thote qe dashuria me shikim te pare nuk vdes kurre.Ju besoni qe ekziston dashuria me shikim te pare?Ju ka ndodhur juve ndonjehere personalisht,nqs po na tregoni ndonje histori te tille
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga Administratori Sun 27 Feb 2011, 10:59

  Po i besoj, sepse ka raste qe me shikim te pare kane lindur dashurite e medhaja dhe te vertete. Por gjithsesi jo gjithmone ndodhin te tilla raste.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga megan Mon 28 Feb 2011, 06:36

  Eh sa e veshtire qe qenka kjo dashuri...pu pu pu...na i morri mend e kokes...ha ha ha
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga Moza-2011 Fri 04 Mar 2011, 02:13

  Edhe per se se kam provuar gjithsesi i besoj.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga kushtrim Tue 08 Mar 2011, 08:26

  shum fshtir besoj ama si dihet
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 31
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga iliriana Wed 09 Mar 2011, 17:21

  Valla se di mundet ama ka pune aty pastaj
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga Armanda Thu 19 May 2011, 02:52

  Po.
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 55
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga gjeto gjetani Thu 09 Jun 2011, 01:11

  ..........jo,ai eshte shikim qe vret..........
  tipi engjellor
  tipi engjellor
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 42
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Kosove
  Pikėt : 128
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/07/2011

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga tipi engjellor Sun 10 Jul 2011, 19:52

  .....varet ...se sdo te thote qe shikim te pare qe te kete sukses kjo si dihet hiq.....se normal gabimet me te lheta behen ne fillim....
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga Klea@Love Tue 27 Sep 2011, 09:07

  Jo aspak ..
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga Armanda Fri 13 Jul 2012, 02:17

  Po sepse e kam provuar dhe po e perjetoj.

  Sponsored content


  dashurine - Besoni ne dashurine me shikim te pare? Empty Re: Besoni ne dashurine me shikim te pare?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:27