Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Prezantohuni...

  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Wed 27 Jan 2010, 02:43

  Ashtu eshte Raif po flet drejt
  te pershendes
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010, 00:02

  nė fakt, kur kam hyrė nė frekuencat dhe turbulencat e kėtij forumi, kam pasur njė dozė skepse pasi nė shumė tė tilla kam hasur nė njė lloj artifici tė shpalosjeve dhe mediokritet egoist, duke i marrė gjėrat shumė tė pėrmbyllura me njė vello misteri dhe jo sinqeriteti. por, duke shfletuar emrat e vizitorėve tė kėtij forumi mė dukej paksa mė ndryshe, dhe vazhdoj tė mendoj kėshtu edhe nė kėto momente. besoj se me kohė kjo do tė tejkalohet, dhe laryshia e mendimeve do tė vjen duke u shtjellua dhe duke u ndriēuar, pėr ato kapacitete sa disponojmė. unė, vij nga njė qytet i dardanisė sė lashtė, Ferizaj, dhe nė kėtė vend tė vogėl, kam marrė mėsime fillore dhe tė mesme nė gjimnazin klasik. pas kėtyre, bota ime ėshtė zhvendosur nė njė qytet paksa mė tė njohur nė Kroaci, Zagreb, i cili njihet me kulturė dhe traditė europiane tė arsimimit dhe tė zhvillimi tė gjithmbarshė. pikėrisht kėtu ka filluar studimi pak mė i thellė nė politkė dhe marėdhėniet ndėrkombėtare, duke kėrkuar qė ambiciet e mia tė gėrmojnė mė shumė nė lėmitė e marėdhėnieve ndėretnike nė ish-jugosllavi. atėherė politika kishte njė vend shumė tė rėndėsishėm nė jetėn kombėtare dhe ndėrkombėtare, kėshtuqė nė kėtė sofėr tė madhe jugosllave, mundohet tė zinte vend edhe faktori i ndrydhur shqipėtar. pas shumė analizave dhe pėrpjekjeve, nė pamundėsi qė tė frekuentojė mė tepėr seē duhet rrjedhat politike, njeriu deshi apo nuk deshi futet nė grackat e njė lufte tė paparė me vehten dhe me rrethin qė e mbulon. heshtazi punėt shkonin nė drejtim tė duhur, sepse elementi shqiptar kėrkonte dritėn e vet nė kėtė nėnqiell ballkanik dhe europian...por, e mira dhe e keqja kanė elementin shumė tė pėrbashkėt tė rrezikshmėrisė, dhe nė kėtė vorbull tė krijimit tė identitetit shoqėror, individi hyn nė garė me lėvizjet populiste dhe shkrihet nė njė amulli tė pėrgjithshmėrisė. Duke mos dashur tė kalojmė nė pėrshkrime egoiste dhe personale, besoj se njė ditė do tė mund tė kalojmė nė tema shumė mė interesante, dhe tė debatojmė pėr tema shumė mė serioze, dhe pėsimi le tė mbetet mėsimi mė i mirė pėr tė gjithė neve. secili ka njė histori tė veten dhe kjo ia vlen tė shpaloset para tė tjerėve, para se tė ndodhin prapėsira tė tjera...sa mė shuė qė e njohim njėri-tjetrin, aq mė tė fortė bėhemi si njerėz dhe aq mė shumė do tė kemi mundėsi tė hapim zemrat tona. njeriu nėse sheh vetėm me kėta sy fizikė, do tė mbetet shumė i varfėr, sepse kemi nevojė pėr mė shumė qė tė shohim me sytė e vėrtetė tė zemrės. dhe, shpirtėrisht do tė begatohemi, para se tė na ndodhin aq shumė tė papritura jetėsore. me shėndetė dhe uratė nga shpirti iu pėrshėndesė, duke u uruar bashkėbisedim me mua apo pa mua, nuk ka shumė rėndėsi, sepse nostalgjia jetėsore, nganjėherė tė kaplon dhe tė rrėnqethė...unė jam profili i njė njeriu, pėr tė cilin do tė duhej diskutuar.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Odeta prej Thu 28 Jan 2010, 00:27

  Kam kenaqesine ti uroj fabianit dhe raif kashtanjeves mireseardhjen ne forum dhe tju uroj njekohesishte qe te tia kalojne sa bukur ketu me ne.

  Me respekt.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 3 ILoveYouAnimRvText
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty jetėshkrimi personal.

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010, 01:04

  mendoj se do tė jem shumė i shkurtėr, dhe do tė profilizohem nė njė kėnd paksa mė tė ndritur, duke thėnė se i takoj njė brezi qė ka jetuar dhe punuar nė epokėn e errėt tė tabllove ballkanike. kam tė mbaruar shkollėn fillore dhe tė gjimnazit klasik nė Ferizaj(qytet i vogėl i Dardanisė antike). pastaj kam provuar forcat e mia nė Zagreb, nė njė universitet me bujė tė ēmuar nė kėtė pjesė tė europės. mė bėnė nder se kam vijuar studimet nė politikėn dhe marėdhėniet ndėrkombėtare. kam shlruar mjaft duke analizuar qasjet e mia politke, ndėrsa kam provuar veten nė enigmatikėn e atjeshme duke pėrcjellur ngjarjet e ndryshme politike dhe shoqėrore tė kohės dhe viteve 70 dhe 80-ta. pastaj kam sprovuar vehten nė poezi dhe art tė shkruar, por mendoj se mė sė shumti kam njė afinitet nė analizat gjeostrategjike dhe politikat e zhvendosjes sė interesave nė marėdhėniet e gjithmbarshme botėrore. ndjek me shumė pasion mos tė them sportin e sidomos lojėrat e interit, prej faketit, tė madh e sandro macollės. mund tė them se e adhuroj automobilizmin dhe F-1 kurse mbetem pa frymėmarrje nėse shoh ndonjė lojė tė NBA-sė. muzikėne dėshiroj sidomos DOORS, PINK FLLOYD.DEEP PURPLE dhe Zepellin e bendin Santana(mė herėt)...kuriozitetet nga bota e filmit dhe letėrsia i kam pėrzemėrsisht tė dashur, kurse debatet dhe diskutimet dhe pėrplasjet ideologjike mė[ bėjnė tė lumtur dhe nuk kam hipoteka tė sė kaluarės, sepse kėtė bagazh tė panevojshėm e ka secila periodė pėr nevoja tė veta historike...
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Thu 28 Jan 2010, 20:02

  Odetaaaa.....

  Where are youuuu......?

  I love you too.

  Falemderit Odeta

  Lexova shum nga artikujt qe keni vendosur ju bashke me antaret e tjere te forumit.

  dua te them ishin teper interesante dhe te vlefshme

  Edhe nje here te falenderoj dhe te pershendes

  Me respekt

  Fabiani
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 08:28

  Raif, te peshendes edhe nje here
  Ne jete duhet te jemi vigjilent per gjithcka
  edhe kur flem gjum duhet ti mbajme syte gjysem te hapur.
  Ha,ha,ha.

  Me respekt
  Fabiani
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 06 Feb 2010, 02:57

  Ne radhe te pare,ju uroj mireseardhjen te gjithve qe postuan para meje ne kete forum te kendshem!

  Dhe tani me pak fjal,do prezentohem
  Jam studente nga Mali i zi.
  Por,gjithmon me kombin shqiptar ne zemer vazhdoj te jetoj!

  Ardhmeri te bukur deshiroj te kem ketu se bashku me ju,prandaj vendosa ta perdori kete nickname.

  Respekte.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 06 Feb 2010, 11:22

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh ardhmeria e bukur.
  Ashtu sikurse e theksove edhe vete ne mesazhin tend te prezantimit, edhe une mendoj se do te kemi nje te ardhme mjaft te bukur ketu ne forum sebashku.

  Kalofsh mire.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 3 Scarfa10
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sun 07 Feb 2010, 03:06

  Te faleminderit Scarface !
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga dANJELA prej Thu 11 Mar 2010, 02:56

  Mire se ju gjej te gjitheve dhe uroj qe te jeni te gjithe mire me shendet.

  Une jam Danjela, 22 vjece nga Lushnja.

  Duke qene se ende jam e re ne forum, shpresoj qe tia kaloj mire me te gjithe juve anetare te nderuar te ketij forumi.

  Gjithe te mirat.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 16 Mar 2010, 06:53

  Pershendetje te nderuar anetare e mire se ju gjeta un jam Klea edhe jam nga Durresi me banim ne mergim qe 18 vjet shpresoj tja kaLoj mire ne kete shoqeri te keti forumi meqe ketu kam edhe nje mik te nderuar qe njoh me kohe ,,Zotin Shaba Cakolli ju flm per mikpritjen tuaj Prezantohuni... - Faqe 3 Icon_razz
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 16 Mar 2010, 07:05

  KLEA LOVE shkruajti:Pershendetje te nderuar anetare e mire se ju gjeta un jam Klea edhe jam nga Durresi me banim ne mergim qe 18 vjet shpresoj tja kaLoj mire ne kete shoqeri te keti forumi meqe ketu kam edhe nje mik te nderuar qe njoh me kohe ,,Zotin Shaba Cakolli ju flm per mikpritjen tuaj Prezantohuni... - Faqe 3 Icon_razz

  Pershendetje Klea dhe mire se vjen mes nesh.
  Uroj qe tia kalosh sa me mire nen shoqerine tone dhe te asaj qe do te te ofroje vete forumi.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 3 Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 16 Mar 2010, 07:09

  Te flm shume Saimiri per mikpritjen tende jam e sigurte qe do ndjehem mire ne kete forum me rrespekt Klea
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 16 Mar 2010, 07:22

  Te faleminderit edhe ty e nderuar.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 3 Pictur10
  denada
  denada
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 32
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/03/2009

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga denada prej Sat 10 Apr 2010, 22:51

  Ndersa une jam Denada.
  Jam e sapo ardhur ne forum dhe shpresoj qe te jem e mirepritur nga anetaret e tij.

  Mire u degjofshim.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 13 May 2010, 00:12

  unė po shpalos jetėshkrimin tim, duke thėnė qė jam nga njė qytet i Koosvės, Ferizaj dhe ndodhet afėr Prishtinės, meqė kam studjuar dhe jetura pak kohė atje...tani punoj nė qeverinė lokale tė qytetit tim tė lindjes, dhe mė shumė kam qejf tė pėrcjell sportin nė tėrėsi dhe futbollin italian, meqė simpatizoj pėr INTER, kurse shkruaj ngapak poezi prej fėmijėrisė, ndėrsa mė shumė mė pėlqejnė debatet pėr shumė tema interesante e sidomos ato shoqėrore, nė tėrėsi, kam dėshirė tė polemizoj nė shumė aspekte...ende nuk jamkyēur sa duhet nė Forum, por besoj s emund ėt jap shumėēka, pasi mė interesojnė shumė gjėra nga kultura, shkenca dhe sporti e muzika tė cilėn epreferoj shumė e sė shumti viteve tė 70 e 80 ku rishin DEEP PURPLE e LEd Zeppelin e Santana e Creadence Clearwater Revival, e shumė tė tjerė...sot e adhuroj shumė ALEKSANDĖR GJOKA, i cili edhe ėshtė njė boem muzikor dhe vitrtuoz nė muzėikėn e lehtė...aq ndoshta mė tepėr tjetėr herė...
  Lavdia
  Lavdia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 41
  Pikėt : 33
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2010

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Lavdia prej Sat 29 May 2010, 22:43

  Mire se ju gjej njehere.
  Une jam Lavdia, dhe vija nga Tirana.
  shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Jun 2010, 23:18

  pėrshėndes tė gjithė dhe jetėshkrimi im ka ca karakteristika qė mė dallojnė nga tė tjerėt:
  jam nga Ferizaji dhe rritur nė kėtė vend gjer nė kėtė moshė, 48 dhe mbaruar studimet nė Prishtinė dhe punėsuar nė vende tė ndryshme tė punės, por sė fundi pas luftės nė referatin pėr integrime europiane, dhe ēėshtjet e pakicave...dmth kthimi i tyre apo integrimet e qėndrueshme. lexoj literaturė dhe sidomos jam aderues i sportit italian e veēanėrisht i INTERIT, merrem me enigmatikė dhe botoj ndonjėherė fjalėkryqe tė ndryshme. sidomos mė pėlqejnė debatet pėr tė gjitha lėmitė e jetės e edeh tė politikės ditore dhe ndėrkombėtare...jam me bindje fetare ungjilltar-protestant dhe mbaj kontakte me shumė vėllėzėr e motra anė e kėnd jo vetėm nė kisha kosovare por edhe nė kisha ndėrkombėtare evangjeliste...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:11

  KLEA LOVE shkruajti:Pershendetje te nderuar anetare e mire se ju gjeta un jam Klea edhe jam nga Durresi me banim ne mergim qe 18 vjet shpresoj tja kaLoj mire ne kete shoqeri te keti forumi meqe ketu kam edhe nje mik te nderuar qe njoh me kohe ,,Zotin Shaba Cakolli ju flm per mikpritjen tuaj Prezantohuni... - Faqe 3 Icon_razz


  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Klea.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku.

  Gjithe te mirat nga une.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 3 Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:12

  denada shkruajti:Ndersa une jam Denada.
  Jam e sapo ardhur ne forum dhe shpresoj qe te jem e mirepritur nga anetaret e tij.

  Mire u degjofshim.

  Pershendetje Denada, dhe mire se erdhe.
  Kalofsh sa me mire me ne ketu ne forum.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 3 Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:13

  Lavdia shkruajti:Mire se ju gjej njehere.
  Une jam Lavdia, dhe vija nga Tirana.
  shpresoj qe tia kalojme sa me mire sebashku.

  Pershendetje dhe mire se erdhe Lavdie, mes nesh. Kalofsh mire mes nesh.


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 3 Scarfa10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 18:25

  ende jam nė kėtė forum dhe do tė mbes sepse ka shoqėri tė mirė, dhe u dėshiroj tė mbara tė gjithė vėllėzėrve motrave...jam nga Kosova dhe qyteti i Ferizajt, ndėrsa i punėsuar nė qeverinė lokale dhe jam shumė kurreshtarė tė debatojė me njerėz tė mendimeve tė ndryshme...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 18:26

  mirė se erdhėt denada dhe klea nė mesin e forumasve, do tė kaloni ēaste tė bukura besoj shumė ...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 18:27

  i dėshiroj ēdo tė mirė lavdijes dhe e miėrpresim tė gjithė gurabardhėsitė nė forum...
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 68
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Fri 11 Jun 2010, 11:47

  jam Myvela Dervishaj

  Edhe une nena 59 vjecare kerkoj shoqerine tuaj .POo me pranuat do jeme besoj me e madhja ne mosh dhe pa frike si nena juaj.

  ju pershendes te gjitheve

  Sponsored content

  Prezantohuni... - Faqe 3 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 22 Feb 2020, 17:01