Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Prezantohuni...

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 60
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 22 Jul 2010, 00:33

  i rrespektuar nga ana jone z,Kashtanjeva
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Jul 2010, 00:57

  jam rritur dhe jam pjekur nė dritėn dhe rrezete e kėtij dielli autokton tė pamėshirshėm nganjėherė por e dija se ka ngjyrėn dhe pėrcėllimėn e tokės sime dhe ashtu e durova dhe nuk u shterova as sikur ikari as sikur dedali, dhe mbeta kėshtu i paepur dhe gjer nė ditėt tona duke besuar dhe shpresuar se po ky diell e ka emėrtimin e njė pjese tė jetės sime...gjurmova dhe gėrmova thellė duke belbėzuar dhe mė vonė duke shkallmuar ata qė dėshironin tė shkallmojnė qenien shqiptare, dhe tani mbetem po ai qė e dėshiroj vargun ėt ecėn me ritme tė kohės dhe tė shpejtoj kah drita e dalur edhe nė mėngjs edhe nė muzgun e mbrėmjes me tėrė kėto hijeshi rinore dhe bukuri madhėshtore tė atsdheut tonė ėt dahsur...ėndėrruam dhe ėndėrruam por ėndėrrat nuk janė edhe aq tė paqena sa thonė...njė ditė ato shndėrrohemn nė lumenj dhe dtee tė pasosuar jete...unė jam njė ndėr ata qė ėndėrruan shumė dhe u pasionuan nga malli pėr tė qenė shqiptar dhe pėr tu kėndelluar aq shumė nė valė tė jetė[s sa edhe biografia ime ka njė horizont ėt pashuar kėsaj ėndėrre tė bukur...uroj ėt njoh shumėl njeėrz dhe miq tė dashur tė rinj dhe tė vjetėr...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Jul 2010, 18:40

  Edhe sot po hyjė nė kėtė mėngje sėt kėsaj dite duke besuar se ka miq dhe mikesha qė dėshirojnė tė tubohemi dhe tė prezantojmė hapur shkaqet dhe arsyet se pėrse jemi kėtu nė kėtė forum...dhe jo vetėm pėr tu prezantuar fizikisht por me njė karakter dhe opinion tė duhur tė sinqertė...aq shumė kemi nevojė pėr njėri-tjetrin sa nuk e kemi tė qartė edeh misionin tonė si njerėz tė ndodhur nė kėto hapėsira...duhet shpalosur dhe duhet bėrė kėrkime nė profilizimin e individualitetit qė mė pastaj tė krijojmė njė grupim tė caktuar njerėzish pėr tė thėnė shumė gjėra qė hezitohen tė thuhen...nas duhet sdhpėrthyer perdet e hekurta tė fjalės sė lirė, jo vetėm duke thėnė pėr ndonjė kurreshtje por duhet thėnė shumė mė tepėr pėr tė marrė rrugėtimin e duhur nė civilizimin e shumė pritur...e shikoni dukemi sikur njė komb qė ka personalitete tė vonuara, sikur njė fėmijė qė vonohet nė shtatėrritje dhe mendje- ndritje...nė mjekėsi ndodhen shumė raste tė tilla tė individėve tė vonuar dhe prindėrit presin m enjė ankth zhvillimin e tyre, ashtu sikur i tėrė kombi ynė matanė dhe kėndej pari shikon vlerat e huaj adhe gjen fajtorė kujdestarė qysh nga fillimi, ishin helenėt qė na heshtėn ishin romakėt qė na trazuan, ishin francezėt qė na braktisėn, ishin turqit qė na bllokun pėr 500 vite, pastaj sihin sllavėt qė na torturuan, pastaj vijnė kėta tė fundit komunistėt qė vetė i sollėm dhe na pushtuan, dhe nė fund erdhėn kėta tė fundit qė na "demokratizuan"...e dmth. opinioni ynė ishte dhe gjithmonė mbeti dikush prapa nesh qė na futi nė zgjedhė dhe na nxorri nė rrugė e mirė apo e keqe ishte e tillė...kur pati guxim tė lidhemi nė besė e tė sjellim konkluzione dhe mendime tė qarta pėr tė ardhmen tonė...sot a ka bindje se po lėvizin gjėrat nė drejtimin e duhur, ndoshta vetėm nė politikė ka fitimtar dhe fitues, ndėrsa tė tjerėt vetėm i pėrcjellin ditėt dhe festojnė se njė ditė megjithatė do tė agojė pėr tu kthyer definitivisht QENIES SONĖ DHE ZHVILLIMEVE KOMBĖTARE...ka nė deriēkė qė ėshtė pakė e hapur pak e vonuar por megjithatė jep shpresė se do tė vijnė kėndejpari dikush dhe do ta hap pėr ti larguar mėritė hasmėritė vuajtjet , shkandullimet, aferat shfarosėse, do tė lejojė hyrjen e sinqeritetit kombėtar dhe njerėzor, ndėrgjegjėn e filtruar, gjenezėn e gjetur, identitetin e zhvarrosur, e tė vėrshojnė tė mirat dhe nuk do tė sosen e nuk do tė pėrendojnė e nuk do shkojnė por janė kėtu tė mbetur pjesė integrale e qenies sonė kombėtare...sa mrekulli do tė ishte tė flasin pėr neve mirė dhe kėndshėm e tė mos krekosemi por tė aterojmė nė pistat tona tė mbushura me miq dhe me vizitorė...sa do tė ishte mrekulli tė vinin njerėzitė kah neve dhe tė na pėrgėzojnė dhe na levderojnė...mė mirė tė vijnė ata kah neve se sa tė shkojmė neve kah ata...do tė shohin se ka kėtu njė botė e hapur dhe jo vullkan zjarresh!!!kėshtu prezantohen njerėzitė kah e ardhmja e tyre e ndritur... njeriu shikon kah dielli dhe kah qielli, sepse vjne diēka e mirė ose diell pėr tu ngrohur ose shi pėr tu freskuar...ēdo gjė vjen nga qielli edhe pse nuk shohim se ka gjė por besojmė se ka dhe ėshtė e vėrtetė se ka me bollėk...le tė bėhemi dielli dhe qielli ku ndėrtohen gjėrat e mira, e tė nxjerrim gėzime dhe ritme jete...
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Sat 21 Aug 2010, 11:19

  Sa mire eshte te trokasesh ne dere te ZOTIT TE VETEM E TE PASHOQ!


  I uroj te gjithe besimtaret mysliman nje agjerim sa me te lehte dhe t'i lutemi te MADHIT ZOT per te shlyer gjynahet tona.
  Ne dashte ZOTI I MESHIRSHEM!
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 35
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga ZeMra prej Tue 24 Aug 2010, 23:42

  HELLO
  ju pershendes
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 24 Aug 2010, 23:49

  Mire se erdhe mes nesh ZeMra dhe ne nje kohe te uroj qe tia kalosh sa me bukur ketu me ne.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 5 Pictur10
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 35
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga ZeMra prej Tue 24 Aug 2010, 23:58

  Falminderit Saimiri pak ky emer me duket shum i njohur ndasha po gaboja
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 25 Aug 2010, 00:04

  Po edhe mbase nuk gabohesh ne emer, pasi ka shume persona me kete emer, por mbase gabohesh ne person...

  Gjithe te mirat...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 5 Pictur10
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Wed 25 Aug 2010, 11:10

  Te pershendes edhe une ty ZEMRA, jo vetm per pershendetjen qe me beni,respektin qe tregoni karshi te tjereve dhe me shume per moshat e medha si une, por te pershendes dhe une me teper ,per bukurine tende.
  Te uroj si nane pac fat dhe jete!

  myvela
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Wed 25 Aug 2010, 11:16

  Zemra ,te pershendes edhe nje her miqesisht per respektin ndaj meje.

  ZOTI I MADH inshaALLAH ta shperbleft!
  te perqafoj per se largu!

  nana myvela
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 35
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga ZeMra prej Thu 26 Aug 2010, 01:12

  myvela dervishaj shkruajti:Zemra ,te pershendes edhe nje her miqesisht per respektin ndaj meje.

  ZOTI I MADH inshaALLAH ta shperbleft!
  te perqafoj per se largu!

  nana myvela
  Pershendetje edhe nga une
  gjithashtu respekt nga une
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Thu 26 Aug 2010, 01:22

  Te perqafoj ZEMRA !

  Te uroj jete te bardhe, te bukur sije vet!
  ZeMra
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 35
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga ZeMra prej Thu 26 Aug 2010, 03:53

  myvela dervishaj shkruajti:Te perqafoj ZEMRA !

  Te uroj jete te bardhe, te bukur sije vet!

  Te Falminderit. Prezantohuni... - Faqe 5 126954
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Thu 26 Aug 2010, 08:34

  ZEMRA kur pash ate 'sigel' te bukur kam qeshur nga kenaqesia, sa dhe bashkeshortit tim i,ja tregova ,te dy qeshem dhe te pelqejme shume.

  te perqafoj nga larg
  nane myvela

  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Thu 26 Aug 2010, 08:39

  Saimir kemi kohe pa komunikuar dhe kur pash foton tuaj mora shkas per te ber nje urim si nane per jeten tuaj ne Londer.

  pac fat dhe jete te gjate inshaALLAH!
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Thu 26 Aug 2010, 11:08

  Po bej nje pershendetje per te gjithe antaret e ketij forumi njekohesisht dhe i uroj pune miqesore ne biseda te perbashketa .
  Une si nana e juaj e ndjej veten te tepert ne kete forum te rrinjesh,edhe nga vet pozita ime 60 vjecare.
  gjithmon i vjetri te te rrinjte eshte i tepert.I vjetri eshte ma teper per te pire kafe, per tu kejdesur per nipa e mbesa, dhe per me gatu.
  Gjithsesi edhe ndjehem mire se ju shikoj nepermjet fotove ne rast se jane te juajat, te gezueshem plot shend.edhe tjetra ndoshta ju ve ne rresht per me me dhane nji kafe ne lokal ketu ne Amerike.
  Dhe tash po ju pershendes me emra me rradhe si:
  -Saimiri,
  -Denisa,
  -Alkida,
  -Bashkimi,
  -Fabian,
  -Albgirl,
  -Majlinda,-Odeta,
  -Klea,
  -Denada,
  -Lavdia,
  -Paula,
  -Habib

  te me falin ne rast se nuk kam vene ndonje pjestar tjeter te ketij forumi.  -
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 67
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga myvela dervishaj prej Thu 26 Aug 2010, 11:13

  Me fal Raif se te kam harur .mbasi e lexova nuk ndodhej emri jot.
  Ndoshta ke ardh ne mendjen time per te trokitur te dera e te MADHIT ZOT DHE TE VETEM.
  te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat!
  nica
  nica
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 31
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 03/09/2010

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga nica prej Fri 03 Sep 2010, 09:28

  pershendetje edhe nga un per her te par jam ne kete forum du te njoftohem me ju mir se ju gjeta LOL
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 03 Sep 2010, 22:37

  Mire se erdhe mes nesh nica, dhe te uroj qe tia kalosh sa me bukur me ne.

  Sinqeeisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 5 Pictur10
  bashkim krasniqi
  bashkim krasniqi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 33
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/09/2010

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga bashkim krasniqi prej Tue 07 Sep 2010, 20:41

  Jam Bashkim Krasniqi nga Skenderaj,Kosove.
  Perndryshe me profesion jam Kritik i Leteresise. Kur hasa ne Forumin Guri i Bardhe me la pershtypje dhe thash te regjistrohem.Shpresoj se do te kalojme sa me mire me antaret e tjere, qe i pershendes te gjithe.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Sep 2010, 01:54

  bashkim krasniqi shkruajti:Jam Bashkim Krasniqi nga Skenderaj,Kosove.
  Perndryshe me profesion jam Kritik i Leteresise. Kur hasa ne Forumin Guri i Bardhe me la pershtypje dhe thash te regjistrohem.Shpresoj se do te kalojme sa me mire me antaret e tjere, qe i pershendes te gjithe.

  Mire se vjen i nderuar bashkim, dhe te uroj qe te kalosh momente sa me te kendshme nen shoqerine tone dhe te ketij forumi.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 5 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Sep 2010, 01:57

  myvela dervishaj shkruajti:Saimir kemi kohe pa komunikuar dhe kur pash foton tuaj mora shkas per te ber nje urim si nane per jeten tuaj ne Londer.

  pac fat dhe jete te gjate inshaALLAH!

  Eshte e vertete qe u bene nje kohe disi e gjate pa komunikuar, por sikurse e ka vete ne dore, koha e lire jo gjithmone na premton aq sa duhet.
  Gjithsesi te falenderoj thelle nga shpirti per urimin tuaj te ngrohte dhe me fjalet prej nene, dhe ne te njejten kohe edhe une te uroj ty cdo te mire ne jete dhe familje atje ku jetoni dhe punoni.
  Te degjofsha te miren kurdohere ne jete e nderuar Myvela.

  Sinqerisht me shume respekt per ju: Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 5 Pictur10
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 41
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga mirela ela prej Wed 08 Sep 2010, 23:34

  Pershendetje edhe nga une.
  Jam Mirela, ose shkurt me therrasin Ela.

  Sapo kam ardhur ne forum, dhe ende nuk njoh njeri ketu, ndaj shpresoj qe shume shpejt te njehem edhe une me ju, dhe tia kalojme bukur ketu.

  Flm.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 36
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:36

  ZeMra shkruajti:HELLO
  ju pershendes

  Pershendetje ZemRa dhe mire se erdhe.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 36
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:39

  mirela ela shkruajti:Pershendetje edhe nga une.
  Jam Mirela, ose shkurt me therrasin Ela.

  Sapo kam ardhur ne forum, dhe ende nuk njoh njeri ketu, ndaj shpresoj qe shume shpejt te njehem edhe une me ju, dhe tia kalojme bukur ketu.

  Flm.

  Mire se erdhe mes nesh Ela, dhe uroj qe tia kalosh sa me bukur ketu me ne.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...

  Sponsored content

  Prezantohuni... - Faqe 5 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 19 Jun 2019, 02:30