Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Prezantohuni...

  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 51
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga zogi prej Fri 23 Dec 2011, 10:01

  ØPėrshėndetje nga unė S.Jam Prishtinase por jetoj dhe punoj nė Zvicėr.Eshtė hera e parė qė marr pjesė nė njė forum andaj ngurrohem per hollėsira. Pjetėr Budi,quhet shkolla ku kam marr mėsimet e para dhe kam nostalgji .Dhe tė shtojė se mirė po ndihem nė forum

  pėrshėndetje gjithėve
  zeshkanja kosov
  zeshkanja kosov
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 26
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/12/2011

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga zeshkanja kosov prej Fri 30 Dec 2011, 23:59

  Pershndetje

  Jam Donjeta,jam nga Kosova
  shpresoj se do tja kaloj ketu bukur me ju..
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 31 Dec 2011, 03:53

  zeshkanja kosov shkruajti:Pershndetje

  Jam Donjeta,jam nga Kosova
  shpresoj se do tja kaloj ketu bukur me ju..

  Pershendetje Donjeta dhe mire se vjen mes nesh.
  Uroi qe tja kalosh sa me kendshem ketu nen shoqerine tone.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Dec 2011, 23:32

  zeshkanja kosov shkruajti:Pershndetje

  Jam Donjeta,jam nga Kosova
  shpresoj se do tja kaloj ketu bukur me ju..

  Pershendetje edhe per ty e ndaruar dhe mire se vjen ne kete forum.
  Uroj qe tja kalosh sa me bukur nen shoqerine tone.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 7 Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Armanda prej Fri 06 Jan 2012, 02:36

  zogi shkruajti:ØPėrshėndetje nga unė S.Jam Prishtinase por jetoj dhe punoj nė Zvicėr.Eshtė hera e parė qė marr pjesė nė njė forum andaj ngurrohem per hollėsira. Pjetėr Budi,quhet shkolla ku kam marr mėsimet e para dhe kam nostalgji .Dhe tė shtojė se mirė po ndihem nė forum

  pėrshėndetje gjithėve


  Pershendetje zogi dhe mire se ke ardhur mes nesh.
  Me behet qejfi qeje pjese e e tekij forumi dhe njekohesishte qe po ja kalon mire me ne.
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 51
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga zogi prej Sun 22 Jan 2012, 08:30

  mirėmbrėma tė gjithėve
  Eleni Laperi
  Eleni Laperi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 59
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/04/2012

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Eleni Laperi prej Tue 24 Apr 2012, 20:20

  Ju pershendes te gjitheve. erdha ne forumin tuaj, sepse me intereson historia dhe banoret e Gurit te Bardhe. Jam duke punuar mbi nje liber per lidhjet e nje gazetareje amerikane me shqiptaret e Shqiperine. ne 1922 ajo ka vizituar Gurin e Bardhe e ka shkruar per fshatin, sidomos per Limon Hazizin. Ajo permend edhe djalin e tij Haziz Limoni. Une do ju a dij per nder ne se do mundeni te me jepni ndonje te dhene per kete familje. Se shpejti une vete do shkoj ne Gur te Bardhe. Ju falenderoj nga zemra e ju pergezoj sinqerisht per kete faqe, qe promovon vendin tuaj, pjese edhe e historise te gjithe shqiptareve. Me respekt, Eleni
  Dukagjini
  Dukagjini
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 36
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/06/2012

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Dukagjini prej Thu 28 Jun 2012, 17:33

  Mir se ju gjeta.prsh.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 30 Jun 2012, 02:49

  Dukagjini shkruajti:Mir se ju gjeta.prsh.

  Pershendetje edhe per ty dhe mirse vjen.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Nov 2012, 19:45

  Unė po vij dhe ta them tė drejtėn po kthehem nė fole ku edhe isha shumė kohė mė parė..jam nga Ferizaji sikur qė i thonė dardania e hershme..kam mbaruar ca shkollė dhe jetoj e punoj aty ende..dhe padyshim pres tė njihem me njerėz qė kėrkojnė miqė tė sinqertė, e sidomos ata nė moshė mė tė shtyer ..shpresoj tė gjej pėrkrahje...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Nov 2012, 19:48

  [i]pėrshėndes anėtarėt e sidomos redaktorin dhe njeriun e palodhshėm, Cakolli i cili bėnė gjėra tė mrekullueshme pėr tė lidhur miqė dhe mikesha e sidomos shqiptarėt nga shumė treva ..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Nov 2012, 19:35

  i pėrshėndesė tė gjithė gurabardhėsitė qė janė sot tė zgjuar dhe ata qė do zgjohen mė vonė dhe uroj qė tė janė mirė dhe shėndoshė e me hare e gėzime n[ zemrėn e tyre..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Nov 2012, 19:37

  mirėmėngjes tė gjithėve shumė sinqerisht dhe besoj se sot janė mė tė angazhuar nė forumin e tyre ...
  thacilinda@yahoo.it
  thacilinda@yahoo.it
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 53
  Vendndodhja : sanremo
  Profesioni : puntore
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/02/2013
  Hobi : poezia

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga thacilinda@yahoo.it prej Tue 05 Feb 2013, 08:33

  Emri im eshte Linda banoj ne itali qysh nga viti 1995 kam lindur ne tirane por me origjine jam nga kosova poezia eshte pasoni im dhe per kete arsye kam zgjedhur kete forum shpresoj qe me anen e ketij forumi njohurite e mia mbi poezine te shtohen sa me shume
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 21:13

  jam ng Ferizaji dhe kam dėshirė tė pėshpėrisė me miq e mikeshė pėr shumė gjėra interesante adje mjaft interesante..prandaj ftoj shumė qė tė jemi mė bashkėpunues dhe komunikativ
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 21:14

  sidomos kam dėshirė pėr bisedat me miq pėr sportin e muzikėn dhe nė veēanti pėr poezinė e bukur ..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 21:19

  Jam nga Ferizaji, dhe aty kam lindur dhe jam rritur e pastaj kam ndjekur studimet e larta dhe sot jam i punėsuar dhe i mirėpritur nė shoqėri..jam ndjekės i madh i opinionistėve dhe analizave politike e shumė gjėrave me interes publik dhe atyre me njė sens argėtues sidomos pėr sportin e muzikėn dhe nė njė veēanti POEZIA ..ruaj kujtimet e hershme dhe ndėrtoj tė ardhmen me fjalėt e bukura poetike me nje xhelozi tė posaēme ..jam njė romatnik i pashėruar dhe i paplotėsuar...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 21:21

  dua tė pėrshėndesė drejtuesit e kėtij forumi qė japin njė punė tė posaēme dhe bėjnė gjėrat tė duken mė mirė se nė tė vėrtetė janė..i mbulojnė me njė vello tė hijshėm miqėsor dhe kjo na bėnė tė ndjehemi mirė dhe pėrshėndetje zoti Saimir //
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 21:25

  pėrshėndesė shumė tė gjithė anėtarėt e forumit dhe uroj qė sė bashku ta bėjmė edhe mė tė bukur me ide me fjalėt tona me miqėsinė dhe ta hijeshojmė kėtė tenden tonė virtuale ..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 21:51

  dėshiroj tė provokojė gjėra me interes tė gjithmbarshėm, jam aderues i flaktė i Partisė demokratike dhe sali berishės..i papėrmbajtshėm dhe i pasionuar pas lėvizjeve domkratike dhe lirive fetare..
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 06 Feb 2013, 21:53

  jam adhurues i flaktė i INTER dhe sidomos e adhuroj lojėn magjike tė lionel MESSI
  gjerman33
  gjerman33
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 69
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2013

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga gjerman33 prej Tue 12 Mar 2013, 18:13

  Zoti Raif, cmoj shume intelektualizmin tuaj, por befasohem nga deklarata te tilla si "PROTESTANT dhe mbėshtetės i paepur i JEZUS KRISHTIT..."
  Cdo fe (religion) qe ushtrohet institucionalisht eshte ne vetvehte nje diktature...
  Njeriu i lire ska nevoje per ndermjetes midis Tij dhe Zotit.
  Aq me teper propaganda fetare dhe provokimet politike jane gjera qe na percajne dhe nuk i sherbejne frymes se ketij forumi.
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 59
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga raifkashtanjeva prej Tue 27 Feb 2018, 08:23

  jam kėtu pėr tu rreshtuar nė ndėrtesėn e Gurabardhėse, si njė gur qė e mban fort dhe e forcon miqėsinė mes tyre. Jam nga Ferizaj, jam 60 vjeēar dhe mund tė quhem veteranė qė kėrkon hapėsirė tė duhur nė mesin e tė rinjėve, dhe me pėrvojėn e tij tė bėhet njė ogur i dobishėm pėr Forumin e ēmuar..

  Sponsored content

  Prezantohuni... - Faqe 7 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 22 Feb 2020, 18:30