Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Prezantohuni...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 11 Sep 2010, 01:55

  mirela ela shkruajti:Pershendetje edhe nga une.
  Jam Mirela, ose shkurt me therrasin Ela.

  Sapo kam ardhur ne forum, dhe ende nuk njoh njeri ketu, ndaj shpresoj qe shume shpejt te njehem edhe une me ju, dhe tia kalojme bukur ketu.

  Flm.

  Mire se vjen Mirela, dhe te uroj qe tia kalosh sa me bukur me ne ne forum.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  Griselda
  Griselda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 33
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2010

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Griselda prej Thu 16 Sep 2010, 12:16

  Jam Griselda nga Berati.
  Sapo jam regjistruar ne kete forum, dhe shpresoj qe tia kaloj mire ketu me ju.

  Respekte.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 24 Sep 2010, 03:03

  Griselda shkruajti:Jam Griselda nga Berati.
  Sapo jam regjistruar ne kete forum, dhe shpresoj qe tia kaloj mire ketu me ju.

  Respekte.

  Mire se erdhe mes nesh Griselda dhe uroj qe te argetohesh ketu sebashku me ne te tjeret ne forum.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  Albert
  Albert
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 42
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/10/2010

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Albert prej Thu 21 Oct 2010, 22:20

  jame alberti nga lushnja
  shpresoj tja kaloj mire mes jush
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 22 Oct 2010, 09:47

  Albert shkruajti:jame alberti nga lushnja
  shpresoj tja kaloj mire mes jush

  Mire se vjen Alberti dhe uroj qe tia kalosh kendshem ne kete forum bashke me ne.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 33
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Alketa-fr prej Thu 09 Dec 2010, 01:49

  Pershendetje dhe mire se ju gjej.
  Une jam Alketa.
  Jetoj jashte shqiperise, dhe thjesht kam deshire qe te shkembej biseda shoqerore me shqipfolesit qe ndodhen anembane bote, dhe qe mblidhen keshtu neper sofra dhe tavolina te ndryshme forumesh, ndaj edhe une, vendosa te vij ne sofren e ketij forumi, dhe shpresoj qe do te mireprisni.

  Respekte.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 09 Dec 2010, 11:15

  Alketa-fr shkruajti:Pershendetje dhe mire se ju gjej.
  Une jam Alketa.
  Jetoj jashte shqiperise, dhe thjesht kam deshire qe te shkembej biseda shoqerore me shqipfolesit qe ndodhen anembane bote, dhe qe mblidhen keshtu neper sofra dhe tavolina te ndryshme forumesh, ndaj edhe une, vendosa te vij ne sofren e ketij forumi, dhe shpresoj qe do te mireprisni.

  Respekte.

  Pershendetje Alketa dhe njekohesisht mire se vjen mes nesh.
  Une personbalisht te uroj qe tia kalosh sa me mire ketu nen shoqerine tone te dhe te ketij forumi.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga iliriana prej Wed 09 Mar 2011, 17:07

  Pershendetje dhe mir se ju gjeta forumi guribardhe
  Jam Iliriana dhe shpresoj te kaloj mire me juve
  Uroj qe qdo gje te shkoje per se mbari
  Suksese per githe !!!


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 10 Mar 2011, 00:03

  iliriana shkruajti:Pershendetje dhe mir se ju gjeta forumi guribardhe
  Jam Iliriana dhe shpresoj te kaloj mire me juve
  Uroj qe qdo gje te shkoje per se mbari
  Suksese per githe !!!

  Pershendetje edhe per ty e nderuar dhe mire se na ke urdheruar me ardhjen tuaj.
  Edhe une qe ti te mbetesh e kenaqur sadopak me kete faqe dhe te kalosh csate
  sa me te kendshme nen shoqerine tone.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga iliriana prej Thu 10 Mar 2011, 00:51

  Saimiri shkruajti:
  iliriana shkruajti:Pershendetje dhe mir se ju gjeta forumi guribardhe
  Jam Iliriana dhe shpresoj te kaloj mire me juve
  Uroj qe qdo gje te shkoje per se mbari
  Suksese per githe !!!

  Pershendetje edhe per ty e nderuar dhe mire se na ke urdheruar me ardhjen tuaj.
  Edhe une qe ti te mbetesh e kenaqur sadopak me kete faqe dhe te kalosh csate
  sa me te kendshme nen shoqerine tone.

  Sinqerisht:
  Saimiri...  Faliminderit per mikepritje te ngrohte Samir !!!1
  Ngrotesia e ketij forumi eshte e madhe andaj sebashku te kontribojme per miren e forumit
  Me respektin me te madh uroj qe edhe une te jap Kontribut ne kete forum te mrekulleshem


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga kushtrim prej Thu 10 Mar 2011, 04:11

  mie se erdhe iliriana ne mesin ton te deshiron te kalojsh mir me ne bouquet
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga iliriana prej Thu 10 Mar 2011, 19:17

  kushtrim shkruajti: mie se erdhe iliriana ne mesin ton te deshiron te kalojsh mir me ne bouquet

  Mir se ju kam gjetur Kushtrim edhe une shpresoj te kaloj mire me ju
  bouquet


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga megan prej Fri 11 Mar 2011, 08:12

  Mire se erdhe Iliriana uroj dhe shpresoj qe tia kalosh sa me bukur
  Ekonomistja
  Ekonomistja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 35
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Ekonomistja prej Mon 14 Mar 2011, 13:44

  Mire se ju gjej edhe une.
  Quhem Lina.
  Shpresoj qe te jem e mirpritur edhe une ne mesin tuaj ketu.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 25 Mar 2011, 02:48

  Ekonomistja shkruajti:Mire se ju gjej edhe une.
  Quhem Lina.
  Shpresoj qe te jem e mirpritur edhe une ne mesin tuaj ketu.

  Pershendetje Lina dhe mire se vjen ne mesin tone.
  Uroj qe t'ia kalosh sa me bukur ketu ne forum nen shoqerine tone.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 25 Mar 2011, 23:18

  Mire se erdhe Lina ne mesin tone te uroj argetim te kendshem bouquet
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga kushtrim prej Sat 26 Mar 2011, 08:25

  mir se erdhe lina ne mesin ton me pelqen avatari jyt Very Happy
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga iliriana prej Sat 26 Mar 2011, 16:03

  Mir se na ke ardhe Lina uroj qe te kalosh mire ne shoqeri me ne


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  ma
  ma
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 33
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/06/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga ma prej Sat 04 Jun 2011, 21:06

  Pershendetje te gjitheve jam nje anetare e re e ketij forumi ju uroj gjuthe te mirat
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 04 Jun 2011, 22:37

  ma shkruajti:Pershendetje te gjitheve jam nje anetare e re e ketij forumi ju uroj gjuthe te mirat

  Mire se vjen mes nesh e nderuar dhe te uroj qe tia kalosh sa me bukur ketu me ne.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  lindaaa
  lindaaa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 39
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/11/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga lindaaa prej Tue 22 Nov 2011, 05:57

  PRSH TE GJITHEVE JAM E RE NE KETE FORUM Wink ,,, JAM NJE VAJZE NGA SHQIPERIA,,, shprehja ime eshte A KA NJEREZ KJO SHTEPI bouquet Bye
  lindaaa
  lindaaa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 39
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/11/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga lindaaa prej Tue 22 Nov 2011, 06:03

  KUKU SPO DI ME SHKRU KETU ,,, VEQ JU PRSH SHUME TE GJITHEVE ,,, JU UROJ FAT NE JETE ,,, CIAOOO NGA LINDAAAA bouquet
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 22 Nov 2011, 23:45

  Pershendetje edhe per ty Linda dhe mire se vjen ne kete forum.

  Te uroj qe t'ja kalosh sa me bukur dhe kendshem ketu ne mesin tone.

  Sinqerisht:

  Saimiri...


  ________________________________
  Prezantohuni... - Faqe 6 Pictur10
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 51
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga zogi prej Thu 24 Nov 2011, 07:38

  zogi,eshte pseudonimi i voglushes sime (2vj.) ,quhet Arta por me zemer e thėrras "zogi " andaj kėshtu u pėrgjigjem adresava tė shumta.Jam Prishtinase por punoj dhe jetoj nė CH
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Armanda prej Fri 25 Nov 2011, 03:55

  Mire se vjen mes nesh zogi dhe uroj tja kalosh mire ne kete forum.

  Sponsored content

  Prezantohuni... - Faqe 6 Empty Re: Prezantohuni...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 22 Feb 2020, 17:16