Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Njohja me anėtarėt e forumit

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Prezantohuni... 

Ketu mund te prezntohet c'do anetar i ri qe vjen ne forum.

1, 2, ... , 6, 7
172Administratori10003Shiko mesazhin e fundit prej Tue 27 Feb 2018, 08:23
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Pėrshendetje 10KiTaRisTja1028Shiko mesazhin e fundit prej Wed 14 Dec 2011, 08:40
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje nga Dardania 2Dardania507Shiko mesazhin e fundit prej Wed 14 Dec 2011, 08:37
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje nga une Elena... 6Elena773Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 Mar 2011, 03:32
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje nga une Arta 6Arta1799Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 Mar 2011, 02:47
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   Mire se po ju gjej edhe une 3Moza-2011550Shiko mesazhin e fundit prej Wed 09 Mar 2011, 02:40
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   Ja me ne fund ku erdha edhe une. 4Landi625Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Nov 2010, 10:41
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje dhe mire se ju gjeje ! 3Zogu705Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Nov 2010, 10:40
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje dhe mire se ju gjej... 16Lida1683Shiko mesazhin e fundit prej Mon 15 Nov 2010, 01:16
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje dhe mirese ju gjej, une Zogu i Shqipes... 7Zog i Shqipes947Shiko mesazhin e fundit prej Sun 07 Nov 2010, 11:36
nga Klea@Love
Asnjė mesazh i ri   Une jam Anduena dhe mire se ju gjej. 20Anduena011944Shiko mesazhin e fundit prej Sat 11 Sep 2010, 00:33
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   A me pranoni edhe mua ne mesin tuaj?! 12zemra_e_vetmuar956Shiko mesazhin e fundit prej Sat 11 Sep 2010, 00:29
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Hey... Pershendetje. 7D€NADA739Shiko mesazhin e fundit prej Sat 11 Sep 2010, 00:28
nga florida_L
Asnjė mesazh i ri   Mire se po ju gjej 7Arjola886Shiko mesazhin e fundit prej Mon 06 Sep 2010, 09:03
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   TE NDERUAR GURABARDHAS TE NXJERRIM NE PAH TRADITAT DHE HISTORINE TONE .A.MARINI 8Arben Marini1289Shiko mesazhin e fundit prej Mon 02 Aug 2010, 20:21
nga Arben Marini
Asnjė mesazh i ri   Mire se ju gjej te gjitheve 6Sara715Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Jun 2010, 22:55
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje! 8Llokumja _19672Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Jun 2010, 22:54
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Mire se ju gjej te gjitheve. 11Marsela1105Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Jun 2010, 22:52
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Tak Tak Tak... 8lenagjk902Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Jun 2010, 22:49
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje! 12Hena1041Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Jun 2010, 22:49
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Mire se ju gjeta te gjitheve 17Studentja1511Shiko mesazhin e fundit prej Tue 01 Jun 2010, 23:03
nga Vizitor
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 08 Dec 2019, 06:38