Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mire se ju gjej te gjitheve

  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Sara prej Sat 06 Mar 2010, 01:00

  Mire se ju gjej te gjitheve pa perjashtim, dhe si anetare e re e ketij forumi qe jam, kam shpresen qe do tia kalojme shume mire sebashku.

  Tani per tani besoj se mjafton me kaq.

  Mirudegjofshim se shpejti.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Administratori prej Sun 07 Mar 2010, 11:26

  Mire se vjen Sara.
  Uroj qe tia kalosh sa me bukur me nesh.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Mire se ju gjej te gjitheve Pictur10
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Tue 09 Mar 2010, 08:12

  Mire se vjen Sara. Kalofsh sa me bukur.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Sara prej Tue 30 Mar 2010, 23:19

  Ju faleminderit Saimir dhe Anxhela per mikpritjen e ngrohte.
  Jam e bindur qe do tia kalojm mjaft mire sebashku ketu ne forum.
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Marsela prej Fri 09 Apr 2010, 23:10

  Mire se erdhe Sara, dhe shpresoj qe tia kalosh bukur me ne.

  ciao
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:09

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Sara.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...


  ________________________________
  Mire se ju gjej te gjitheve Scarfa10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 31
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Alma prej Sat 19 Jun 2010, 22:55

  Mire se vjen Sara.
  Ja kalofsh bukur mesh nesh motra.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"

  Sponsored content

  Mire se ju gjej te gjitheve Empty Re: Mire se ju gjej te gjitheve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 18 Jul 2019, 06:23