Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Njohja me anėtarėt e forumit

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Prezantohuni... 

Ketu mund te prezntohet c'do anetar i ri qe vjen ne forum.

1, 2, ... , 6, 7
172Administratori10003Shiko mesazhin e fundit prej Tue 27 Feb 2018, 08:23
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Mire se ju gjej edhe une... 11Bjondina1128Shiko mesazhin e fundit prej Fri 09 Apr 2010, 23:13
nga Marsela
Asnjė mesazh i ri   Epo, mire se ju gjeta njehere. 7Anxhela-2008849Shiko mesazhin e fundit prej Tue 19 Jan 2010, 01:49
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Erdha edhe un 3Lupo814Shiko mesazhin e fundit prej Wed 22 Jul 2009, 09:59
nga Enkelejda
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje nga Dritani 10London_UK905Shiko mesazhin e fundit prej Wed 24 Jun 2009, 09:22
nga Gjurrsi
Asnjė mesazh i ri   Selam nga Besmiri 3Besmir766Shiko mesazhin e fundit prej Sat 02 May 2009, 21:46
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Mire se ju gjej 9Paula784Shiko mesazhin e fundit prej Tue 17 Feb 2009, 05:12
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   pershendetje!!! 12beta726Shiko mesazhin e fundit prej Mon 26 Jan 2009, 13:02
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   pershendetje 1astrit hysa711Shiko mesazhin e fundit prej Mon 19 Jan 2009, 00:25
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   pershendetje 2behar kaceli693Shiko mesazhin e fundit prej Wed 20 Aug 2008, 03:30
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje dhe Mire se ju gjeta te gjitheve. 15SyKaltra1121Shiko mesazhin e fundit prej Wed 20 Aug 2008, 03:28
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Tak, tak, tak... A mund te futem edhe una ketu?! 4Enkelejda795Shiko mesazhin e fundit prej Thu 17 Jul 2008, 22:32
nga Enkelejda
Asnjė mesazh i ri   A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! 6Luleshtrydha684Shiko mesazhin e fundit prej Fri 30 May 2008, 12:07
nga Gurabardhesi
Asnjė mesazh i ri   Mire se ju gjeta te gjitheve. 15Alma1079Shiko mesazhin e fundit prej Fri 30 May 2008, 11:59
nga Gurabardhesi
Asnjė mesazh i ri   Ja ku erdha edhe unaaa... 5Anisa655Shiko mesazhin e fundit prej Fri 30 May 2008, 11:57
nga Gurabardhesi
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sun 08 Dec 2019, 06:30