Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pėrshendetje

  Share
  avatar
  KiTaRisTja
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Montenegro
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/08/2010

  Pėrshendetje

  Mesazh nga KiTaRisTja prej Thu 12 Aug 2010, 00:53

  Pershendetje dhe mire se ju gjeje !
  Jam Valbona nga Mali i Zi dhe jam 18 vjece ,u rregjistrova ne kete forum rastesisht Smile
  Shpresoj qe te kaloj mir ne mesin tuaj Smile
  Gjithe te mirat .
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Administratori prej Thu 12 Aug 2010, 10:33

  Pershendetje Valbona dhe mire se erdhe mesh.
  Duke te uruar qe tia kalosh sa me mire ne kete forum mes nesh, njekohesisht te uroj cdo te mire edhe ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  avatar
  ZeMra
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 34
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/08/2010

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga ZeMra prej Tue 24 Aug 2010, 23:47

  pershendetjee
  avatar
  Majlinda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : rrobaqepse
  Pikėt : 91
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : gjini portokallise

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Majlinda prej Sat 04 Sep 2010, 01:14

  Pershendetje motra dhe mire se erdhe mes nesh.
  avatar
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 35
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:32

  Pershendetje dhe mire se erdhe mes nesh motra. Kalofsh sa me bukur me ne ketu ne forum.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  avatar
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 27
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Fri 08 Oct 2010, 18:05

  Mire se erdhe
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 32
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Scarface prej Wed 17 Nov 2010, 10:43

  Pershendetja dhe mire se vjen mes nesh.


  ________________________________
  avatar
  bardhoku
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 34
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/07/2011

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga bardhoku prej Sat 15 Oct 2011, 23:16

  Ju pershendes te gjithve anetareve te forumit te gjitha te mirat dhe rrespekte,
  Nga bardhi .
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Administratori prej Sat 15 Oct 2011, 23:55

  bardhoku shkruajti:Ju pershendes te gjithve anetareve te forumit te gjitha te mirat dhe rrespekte,
  Nga bardhi .

  Pershendetje edhe per ty njekohesishte i nderuar dhe mire se ke ardhur ne mesin tone.
  Te deshiroj caste te kendshme ne kete forum dhe cdo te mire e begati, kurdoher ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  avatar
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 33
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Vranakondi prej Sun 23 Oct 2011, 08:37

  Mire se erdhe Valbona, kenaqesi e madhe qe je nga trojet e bukura te vendlindjes se larget shqiptare, te uroj argetim te kendshem mes nesh...

  Gjithashtu edhe per ty Bardhi ne kete mireseardhje te gezuar te uroj te kalosh sa me mire...
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Armanda prej Wed 14 Dec 2011, 08:40

  Pershendetje edhe nga une per Valbonen dhe Bardhin, duke ju uruar mieseardhjen mes nesh dhe ja kalofshin sa me bukur.

  Sponsored content

  Re: Pėrshendetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Oct 2018, 10:44