Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Sa te kenaqur jeni nga jeta ne Mergim?

  Share
  avatar
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Sa te kenaqur jeni nga jeta ne Mergim?

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Fri 26 Mar 2010, 11:34

  Eshte disi pak sa pa vlere kjo pyetje ne dukje, pasi shume njerez mund te mendojne, se ne Mergim nuk ke se cfare ti kenaqesh jetes. Por duke mos harruar faktin se jeta vazhdon rrjedhen e saj kudo qe mund te ndodhemi, ndaj jemi te detyruar qe ta jetojme jeten sa me mire me aq sa na jepen mundesite.
  Po ju qe jetoni larg vendlindjes ne mergim, sa te kenaqur jeni me kete jete?!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 60
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Re: Sa te kenaqur jeni nga jeta ne Mergim?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 30 Mar 2010, 00:51

  ne mergim nuk ka kenaqesi
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Sa te kenaqur jeni nga jeta ne Mergim?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 23 Dec 2011, 03:31

  Jeta ne mergim eshte vertet shume e veshtire.
  avatar
  engjelli_blu
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 34
  Vendndodhja : aty ku dua un
  Profesioni : student
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 03/05/2012

  Re: Sa te kenaqur jeni nga jeta ne Mergim?

  Mesazh nga engjelli_blu prej Thu 03 May 2012, 00:35

  e veshtir po ka edhe anet e saja te mira si cdo gje ne kete jet...

  Sponsored content

  Re: Sa te kenaqur jeni nga jeta ne Mergim?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 15 Dec 2018, 00:27