Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Muzika

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Muzika Shqiptare. 4Scarface1371Shiko mesazhin e fundit prej Wed 12 Nov 2008, 03:07
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė lloj muzike ju pėlqen mė shumė? 1, 234Administratori3106Shiko mesazhin e fundit prej Wed 28 Feb 2018, 04:07
nga raifkashtanjeva
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė kėnge po dėgjoni nė kėto ēaste? 1, 2, 371Gurabardhesi7626Shiko mesazhin e fundit prej Thu 11 Jun 2015, 07:42
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Artjola Toska & Poni - FOL SHQIP 0Administratori589Shiko mesazhin e fundit prej Sat 15 Mar 2014, 06:34
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sa CD apo Kaseta muzikore, dispononi ne shtepine tuaj?! 6AlbGirl1027Shiko mesazhin e fundit prej Fri 13 Jul 2012, 02:09
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Pershendetje me kenge. 21Tigri2645Shiko mesazhin e fundit prej Thu 31 May 2012, 00:01
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Pershendetni me nje keng anterin qe deshironi apo qe keni perzemer. 4Eldushja962Shiko mesazhin e fundit prej Mon 19 Dec 2011, 23:31
nga NENSI
Asnjė mesazh i ri   Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?! 4Eldushja1377Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 02:28
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ju pėlqen mė shumė tė dėgjoni muzikė Shqiptare apo tė huaj? 19Administratori2549Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 02:27
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?! 12Administratori1011Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Nov 2011, 02:24
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   muzika popullore shqiptare dhe trashigimia e saj nga kengetaret ekzistues 1refik sadiku1581Shiko mesazhin e fundit prej Mon 25 Oct 2010, 10:11
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   kujtojmė veteranin e kėngės shqipe Qamili i vogėl 2shaban cakolli1113Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Feb 2010, 23:18
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Historia e nje kenge shqiptare 600-vjecare 2Studentja2106Shiko mesazhin e fundit prej Sun 23 Aug 2009, 06:41
nga Studentja
Asnjė mesazh i ri   NGA TRADITA JONĖ 0shaban cakolli2042Shiko mesazhin e fundit prej Sun 02 Aug 2009, 06:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   40 vjet kĖngė me Demir Krasniqin 1shaban cakolli1571Shiko mesazhin e fundit prej Sun 30 Nov 2008, 00:36
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   GJENOCIDI SĖRBO- MALAZEZ MBI KĖNGĖT TONA POPULLORE 1shaban cakolli1156Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Nov 2008, 05:54
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KULTURA SHQIPTARE DHE BASTARDUESIT E SAJ 0shaban cakolli1116Shiko mesazhin e fundit prej Fri 10 Oct 2008, 23:33
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   nga folklori muzikor 0shaban cakolli1277Shiko mesazhin e fundit prej Fri 10 Oct 2008, 23:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   parodi 2shaban cakolli938Shiko mesazhin e fundit prej Thu 02 Oct 2008, 22:48
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   SHKA"Abetarja" nga Hanoveri 0shaban cakolli1129Shiko mesazhin e fundit prej Wed 13 Aug 2008, 02:08
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Kastriot Gjini - Njė emėr i paharruar kėngės Shqiptare. 3Administratori3574Shiko mesazhin e fundit prej Fri 09 May 2008, 23:53
nga Administratori

Muzika

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Shkarkoni Muzikė

Shkarkoni MuzikėKėtu mundeni tė shkarkoni muzikė...

421Beni kerkesen tuaj p...
Thu 01 Mar 2018, 20:58
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh Shqiptare

Tekste Kėngėsh Shqiptare

Nė kėtė nėnforum j'u jepet mundėsia qė tė lexoni tekste kėngėsh shqiptare, njėkohėsishtė edhe tė postoni tekste tė cilat nuk gjenden kėtu...


30274Tekste Kėngėsh tė nd...
Fri 04 May 2012, 10:52
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh Tė Huaja

Tekste Kėngėsh Tė HuajaNė kėtė nėnforum do tė keni mundėsine qė tė lexoni tekste kėngėsh tė huaja nga mė tė ndryshmet. Njėkohėsishtė edhe mund tė postoni tekste tė cilat nuk gjenden aktualishtė kėtu...

232Tekste Kengesh Turke...
Tue 26 Oct 2010, 00:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 20 Aug 2019, 23:36