Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Share
  avatar
  Eldushja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 32
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/09/2010

  Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Eldushja prej Mon 06 Sep 2010, 23:46

  Cila eshte ajo kenge romantike, qe kur e degjoni, ju mallengjen jashte mase?!
  avatar
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 08 Sep 2010, 10:21

  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Sep 2010, 10:26  ________________________________
  avatar
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 40
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga mirela ela prej Thu 09 Sep 2010, 00:18

  Saimiri shkruajti:

  kete kengen e kam fiksim fare edhe une.
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 02:28

  Elita 5 - Dua te vdes.

  Sponsored content

  Re: Kenga Romantike qe ju mallengjen me se shumti eshte?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 27 Apr 2018, 17:56