Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Administratori prej Mon 25 Oct 2010, 10:13

  Cili eshte ai apo ajo kengetar/e e muzikes popullore shqiptare, qe ju e adhuroni me se shumti, dhe e degjoni gjithnje me shume kenaqesi?!


  ________________________________
  avatar
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Daniela prej Tue 02 Nov 2010, 00:03

  Eli Fara.


  ________________________________
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 18 Nov 2010, 03:08

  Edhe mua, shume me pelqen Eli Fara.


  ________________________________
  avatar
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 26
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Moza-2011 prej Mon 28 Feb 2011, 09:21

  Merita Halili.
  avatar
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga megan prej Mon 28 Feb 2011, 19:04

  Bujar Qamili
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Armanda prej Thu 14 Apr 2011, 03:35

  Artjola Toska.
  avatar
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 40
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga kushtrim prej Wed 20 Apr 2011, 07:42

  s.fejzullahi prishtina
  avatar
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 40
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga kushtrim prej Tue 26 Apr 2011, 07:31

  shkurte fjeza
  avatar
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 27 Apr 2011, 19:11

  Eli Fara
  avatar
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 40
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga kushtrim prej Sun 01 May 2011, 02:19

  mahmut farati
  avatar
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 32
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Vranakondi prej Mon 09 May 2011, 11:15

  Vaēe Zela
  avatar
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 49
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Wed 11 May 2011, 00:55

  Arif Vladi


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 02:24

  Merita Halili.

  Sponsored content

  Re: Kengetari apo kengetarja Popullore, qe ju e adhuroni me se tepermi?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 23 Apr 2018, 12:41