Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė
  • Posto temė tė re
  • Pėrgjigju temės

Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

Share

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

Mesazh nga Admin prej Tue 21 Aug 2007, 18:46

Pėrshėndetje tė gjithėve.

Nė radhė tė parė, do tė kisha dėshirė qė t'ju paralajmėroja
pėrpara se tė vazhdojmė me postimin e mesazheve nė kėtė
temė:
Duke qene se jemi ndodhemi nėnforumin *Tė qeshim pak*,
temat dhe mesazhet qė postohen kėtu, kanė si qėllim vetėm
anėn e humorit dhe tė sarkazmės, ndaj kam dėshirė qė asnjėri
prej jush tė mos i marrė postimet e kėsaj teme serioze apo
personale pasi qėllimi i kėtyre postimeve nuk ėshtė nė asnjė
mėnyrė, ofendimi apo pėrbuzja e askujt...

Shpresoj qė asnjeri tė mos keqkuptohet nga postimet nė vazhdim...

Ju faleminderit shumė pėr mirėkuptimin tuaj tė sinqertė.


Gjithė tė mirat nė jetė dhe kalofshi ēaste sa mė tė kėndshme nėn
shoqėrinė e forumit tonė dhe tė anėtarėve tė tij...


________________________________

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

Mesazh nga Admin prej Tue 21 Aug 2007, 18:50

Ja po e nis unė i pari:

Arkitekt:-- i thuhet personit qe nuk eshte aq i zoti, per tu bere inxhinier...

Diplomat: -- jane ato persona qe te thone *vafsh ne djall*,
ne nje kohe , kur ti sa me zi pret qe te shkosh...

E lehte: -- i thuhet nje femre qe s'do tia dije fare per moralin...

Intelektual: -- individ i afte, per te menduar me shume se dy ore, per diēka qe s'ka te beje aspak me temen...


________________________________

shpirti_omel
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Aquarius
Numri i Postimeve: 220
Mosha: 30
Vendndodhja: Ne planetin Toke
Profesioni: Student akoma
Pikėt: 343
Vlersuar: 8
Data e Regjistrimit: 14/11/2008
Humor: Me pelqen

Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 30 Nov 2009, 15:20

Politikan - Mashtrues dhe Hajdut me shkolle te larte.


________________________________
Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

Paula
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Aries
Numri i Postimeve: 120
Mosha: 37
Vendndodhja: shkolle
Profesioni: mesuese
Pikėt: 186
Vlersuar: 7
Data e Regjistrimit: 08/01/2009
Humor: jo dhe shume

Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

Mesazh nga Paula prej Wed 02 Dec 2009, 14:53

shpirti_omel shkruajti:Politikan - Mashtrues dhe Hajdut me shkolle te larte.

e bukur kjo, bravo shpirti_omel.

florida_L
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Aquarius
Numri i Postimeve: 112
Mosha: 31
Pikėt: 374
Vlersuar: 0
Data e Regjistrimit: 30/03/2009

Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 01:19________________________________
Loti yt dua te jem
nga syte e tua te rrjedh
mbi faqe lehte te te rreshqas
ne buzet e tua dua te vdes ...
  • Posto temė tė re
  • Pėrgjigju temės

Ora ėshtė Tue 21 Oct 2014, 12:56