Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Shkarko muzik shqip MP3

  Share
  avatar
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 41
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Shkarko muzik shqip MP3

  Mesazh nga fabian prej Wed 03 Feb 2010, 07:51

  Per te shkarkuar muzik shqip shkoni ketu http://www.degjo.com/
  Pasi te keni shkruar emrin e kengetarit dhe te keni shtypur buronin
  Jepi!, klikoni djatht mbi kengen e gjetur dhe selektoni Save Target As....
  kenga do te shkarkohet pa problerm.
  avatar
  GJIN
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 45
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/04/2010

  Re: Shkarko muzik shqip MP3

  Mesazh nga GJIN prej Fri 09 Apr 2010, 15:07

  thank you

   Ora ėshtė Fri 14 Dec 2018, 19:31