Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Foto peisazhe nga Natyra

  Share

  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Cancer
  Numri i Postimeve: 752
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ne zemer te xhungles
  Profesioni: sekret
  Pikėt: 302
  Vlersuar: 9
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: tere diten

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Tigri prej Sun 21 Dec 2008, 00:21


  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 403
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ketu...
  Profesioni: Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt: 239
  Vlersuar: 17
  Data e Regjistrimit: 14/04/2008
  Humor: Me pelqen Humori

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Daniela prej Sun 04 Jan 2009, 11:19  ________________________________

  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aries
  Numri i Postimeve: 403
  Mosha: 30
  Vendndodhja: Ketu...
  Profesioni: Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt: 239
  Vlersuar: 17
  Data e Regjistrimit: 14/04/2008
  Humor: Me pelqen Humori

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Daniela prej Sun 04 Jan 2009, 11:23  ________________________________

  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia: Male
  Shenja e Horoskopit: Cancer
  Numri i Postimeve: 752
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ne zemer te xhungles
  Profesioni: sekret
  Pikėt: 302
  Vlersuar: 9
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: tere diten

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Tigri prej Fri 09 Jan 2009, 02:59
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Capricorn
  Numri i Postimeve: 71
  Mosha: 26
  Vendndodhja: ...
  Profesioni: ...
  Pikėt: 208
  Vlersuar: 0
  Data e Regjistrimit: 08/01/2009
  Humor: ...

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Studentja prej Mon 12 Jan 2009, 04:26

  Pershendetje te gjitheve dhe urime per fotot e mrekullueshme qe keni vendosur ne kete teme.
  Me pelqyen shume, dhe shpresoj qe te vazhdoni akoma me tutje me te tjera foto te tilla nga natyra

  Ju faleminderit

  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 238
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ketu ku jam
  Profesioni: E papune
  Pikėt: 90
  Vlersuar: 2
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: Shume

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 24 Jan 2009, 13:33


  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 238
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ketu ku jam
  Profesioni: E papune
  Pikėt: 90
  Vlersuar: 2
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: Shume

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 24 Jan 2009, 13:34


  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 238
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ketu ku jam
  Profesioni: E papune
  Pikėt: 90
  Vlersuar: 2
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: Shume

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 24 Jan 2009, 13:36


  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 238
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ketu ku jam
  Profesioni: E papune
  Pikėt: 90
  Vlersuar: 2
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: Shume

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 24 Jan 2009, 13:38


  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 238
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ketu ku jam
  Profesioni: E papune
  Pikėt: 90
  Vlersuar: 2
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: Shume

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 24 Jan 2009, 13:39


  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 238
  Mosha: 32
  Vendndodhja: Ketu ku jam
  Profesioni: E papune
  Pikėt: 90
  Vlersuar: 2
  Data e Regjistrimit: 18/09/2008
  Humor: Shume

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 24 Jan 2009, 13:40


  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 131
  Mosha: 34
  Vendndodhja: Mbi valet e jetes
  Profesioni: Parukiere
  Pikėt: 92
  Vlersuar: 1
  Data e Regjistrimit: 09/06/2008
  Humor: Portokallia

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Florida prej Sat 22 Aug 2009, 01:36  ________________________________

  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 131
  Mosha: 34
  Vendndodhja: Mbi valet e jetes
  Profesioni: Parukiere
  Pikėt: 92
  Vlersuar: 1
  Data e Regjistrimit: 09/06/2008
  Humor: Portokallia

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Florida prej Sat 22 Aug 2009, 01:39  ________________________________

  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Aquarius
  Numri i Postimeve: 131
  Mosha: 34
  Vendndodhja: Mbi valet e jetes
  Profesioni: Parukiere
  Pikėt: 92
  Vlersuar: 1
  Data e Regjistrimit: 09/06/2008
  Humor: Portokallia

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Florida prej Sat 22 Aug 2009, 01:40  ________________________________

  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia: Female
  Shenja e Horoskopit: Virgo
  Numri i Postimeve: 60
  Mosha: 31
  Pikėt: 192
  Vlersuar: 3
  Data e Regjistrimit: 26/03/2009

  Re: Foto peisazhe nga Natyra

  Mesazh nga Marsela prej Sun 06 Dec 2009, 12:12


   Ora ėshtė Fri 12 Feb 2016, 18:32