Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė
Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...552
  • Posto temė tė re
  • Pėrgjigju temės

Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Share

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Admin prej Thu 18 Nov 2010, 13:30

Ne kete teme keni rastin qe te shihni por gjithsesi edhe te postoni
vetem fotografi qe paraqesin natyren e bukur te truallit Shqiptar...

Sinqerisht:
Saimiri...


________________________________

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Admin prej Thu 18 Nov 2010, 14:08________________________________

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Admin prej Thu 18 Nov 2010, 14:09________________________________

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Admin prej Thu 18 Nov 2010, 14:09________________________________

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Admin prej Thu 18 Nov 2010, 14:27________________________________

Admin
Forumi Guri Bardhė
Forumi Guri Bardhė

Gjinia: Male
Shenja e Horoskopit: Scorpio
Numri i Postimeve: 5933
Mosha: 30
Vendlidja: Guri Bardhė
Vendndodhja: Larg Vendlindjes...
Profesioni: Emigrant...
Pikėt: 12539
Vlersuar: 169
Data e Regjistrimit: 27/07/2007
Hobi: Leximi dhe thurja e vargjeve...
Humor: Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Admin prej Thu 18 Nov 2010, 14:31________________________________

Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:03


Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:04


Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:05


Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:07


Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:08


Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:09


Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:10


Armanda
Anėtar/e Nderi
Anėtar/e Nderi

Gjinia: Female
Shenja e Horoskopit: Libra
Numri i Postimeve: 340
Mosha: 24
Vendndodhja: Tirane
Profesioni: ?!
Pikėt: 1042
Vlersuar: 12
Data e Regjistrimit: 14/03/2011
Hobi: Muzika
Humor: Here here

Re: Fotografi te ndryshme nga Natyra e bukur Shqiptare...

Mesazh nga Armanda prej Thu 15 Dec 2011, 17:12

  • Posto temė tė re
  • Pėrgjigju temės

Ora ėshtė Mon 20 Oct 2014, 10:39