Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Edhe une midis Jush..

  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Edhe une midis Jush.. Empty Edhe une midis Jush..

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Mon 11 Jun 2012, 20:19

  Quhem Belinda
  Jam nga Kosova qyteti i Mitrovices
  Jam 27 vjece
  Shpresoj qe te jem e mirepritur ketu dhe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juvee..Ju pershendes
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Edhe une midis Jush.. Empty Re: Edhe une midis Jush..

  Mesazh nga Administratori prej Mon 11 Jun 2012, 22:58

  ENIGMATIKE shkruajti:Quhem Belinda
  Jam nga Kosova qyteti i Mitrovices
  Jam 27 vjece
  Shpresoj qe te jem e mirepritur ketu dhe t'ja kaloj sa me mire me gjithe juvee..Ju pershendes

  Pershendetje Belinda dhe mirse erdhe ne kete forum.
  Ndaj uroj qe te kalosh momente sa me te bukura ne
  mesin tone ketu ne forum.

  Me rrespekt.


  ________________________________
  Edhe une midis Jush.. Pictur10
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Edhe une midis Jush.. Empty Re: Edhe une midis Jush..

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:25

  Flm Adnim...Respekte dhe per ty
  Horrja
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 27
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Edhe une midis Jush.. Empty Re: Edhe une midis Jush..

  Mesazh nga Horrja prej Sat 20 Oct 2012, 02:34

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..

  Sponsored content

  Edhe une midis Jush.. Empty Re: Edhe une midis Jush..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 20 Jan 2020, 23:01