Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  erdha edhe un.....

  Share
  avatar
  vanesa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 26
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/05/2012

  erdha edhe un.....

  Mesazh nga vanesa prej Fri 11 May 2012, 05:14

  Mirembrema forumi, mire se ju gjej Razz
  pranoni dhe vlonjat ketej apo te iki un Razz
  avatar
  Sebastjan
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 25
  Vendndodhja : Tiran
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/04/2012
  Hobi : Gjithcka

  Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Sebastjan prej Fri 11 May 2012, 05:15

  mire se erdhe vanesa
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6033
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12863
  Vlersuar : 171
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Administratori prej Fri 11 May 2012, 10:47

  vanesa shkruajti:Mirembrema forumi, mire se ju gjej Razz
  pranoni dhe vlonjat ketej apo te iki un Razz

  Mirse vjen njehere dhe uroj t'ja kalosh sa me bukur ketu me ne.

  Gjithe te mirat nga Admin...


  ________________________________
  avatar
  vanesa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 26
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/05/2012

  Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga vanesa prej Fri 11 May 2012, 20:17

  mire se ju gjeta admin dhe sebastjan
  avatar
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 27
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Armanda prej Sat 12 May 2012, 01:43

  Mirse erdhe vanesa.
  Kalofsh sa me mire ketu ne forum.
  avatar
  vanesa
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 26
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/05/2012

  Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga vanesa prej Wed 16 May 2012, 12:16

  mire se te gjeta armanda dhe faleminderit per mik pritjen
  avatar
  Horrja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 41
  Mosha : 25
  Pikėt : 123
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 20/10/2012

  Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Horrja prej Sat 20 Oct 2012, 02:35

  edhe pse jom fillestare te urroj mirseardhjen..

  Sponsored content

  Re: erdha edhe un.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 19 Jan 2018, 06:59