Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  DIKUJ VESHI IA SHPETON KOKEN

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 60
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  DIKUJ VESHI IA SHPETON KOKEN Empty DIKUJ VESHI IA SHPETON KOKEN

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 01 Sep 2007, 06:05

  Dy fqinje u nxene me fjale,dhe fjala mund fjalen pastaj rrahen.Njeri ngafqinjet e godet rende tjetrin gure ne koke,dhe te afermit urgjentisht e qojne ne spital.
  Te nesermen shkojne ne vizite disa miq dhe njeri po e pyet:Si je or mik?
  Shpetova thot i lenduari,sepse me goditi ne vesh dhe veshi ma shpetoj koken!
  Eu lumi ti or djale,po ty koka do te shpeton gjethmone,sepse ke dy vesh,po i thote me plot shaka vizitori.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  DIKUJ VESHI IA SHPETON KOKEN Empty Re: DIKUJ VESHI IA SHPETON KOKEN

  Mesazh nga Administratori prej Sat 01 Sep 2007, 07:10

  Hahahahahahahahahahaaaaa....

  Mire i ka thene vizitori shkrete.


  Gjithe te mirat...


  ________________________________
  DIKUJ VESHI IA SHPETON KOKEN Pictur10

   Ora ėshtė Thu 27 Jun 2019, 04:48