Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  KOMANDANT LLESHI

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  KOMANDANT LLESHI Empty KOMANDANT LLESHI

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 18 Aug 2009, 05:18

  Komandant Lleshi

  Fjala e fundit e Ridvan Qazimit

  Zotėrinj tė historisė
  Zotėrinj tė Luginės
  unė fjalėn e mbajta
  gjaku ynė tė mos thaj

  Mes heshtjes e pritjes
  fjalėn e armatosėm
  qė Pushka e Luginės
  tė dėgjohet Evropės

  Zotėrinj tė l u f t ė s
  Zotėrinj tė historisė
  O do tė jemi tė lirė
  O lufta jonė sŽndalon

  Miq , vėllėzėr , popull
  tė gjallė dhe tė rėnė
  unė fjalėn e mbajta
  e lirė tė jetė Lugina!..


  Rrustem Geci, poezi nga libri me i ri "Heroika"

   Ora ėshtė Sun 18 Aug 2019, 02:17