Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  FJALOMADHIA

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 59
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  FJALOMADHIA

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 28 Aug 2007, 04:45

  Sapo hyri mesuesine klase,i pyeti nxenesit:Cili nga ju din te me tregoi
  qka kupton me fjalen"Fjalomadhi"?
  -Genti,uneidashuri mesues!
  -Mesuesi:Na thuaj ti Genti,si e kupton tifjalomadhine?
  -Genti,per mua i dashur mesues,fjalomadhi eshte fjala e nenes!
  -Mesuesi:Arsyetoje,perse?
  -Genti,sepse ne shtepine tone flet vetem nena,babait nuk i degjohet zeri fare!!!
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Re: FJALOMADHIA

  Mesazh nga Administratori prej Tue 28 Aug 2007, 12:16

  Hahahahahahahahahaaaaa

  Epo Genti me siguri qė ka patur tė drejtė nė kėtė rast...


  ________________________________

   Ora ėshtė Tue 24 Apr 2018, 19:32