Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Zakone tė trevave dhe krahinave tė ndryshme te Shqipėrisė.

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6038
  Mosha : 34
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12881
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Zakone tė trevave dhe krahinave tė ndryshme te Shqipėrisė.

  Mesazh nga Administratori prej Sun 19 Aug 2007, 01:57

  Kėtu mund tė diskutoni dhe tė jepni mendimet tuaja nė lidhje me zakonet e trevave, krahinave, qyteteve dhe fshatrave tė ndryshme Shqiptare.
  Anėt e mira dhe anėt e kėqija qė bartin kėto zakone nė periudha dhe dekada tė ndryshme tė jetės...


  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  avatar
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 33
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Re: Zakone tė trevave dhe krahinave tė ndryshme te Shqipėrisė.

  Mesazh nga Anisa prej Sun 27 Apr 2008, 01:13

  Urime per temen Saimir.
  Tema qe paske nisur me pelqen shume, por me shqeteson fakti qe asnjeri,
  nuk paska shkruar ndonje material qe te shpalose Traditat dhe Zakonet
  Kulturore Shqiptare, pasi jam e sigurte qe ne c'do krahine apo treve te
  Shqiperise Traditat dhe Zakonet jane nga me te ndryshmet dhe nga me te larmishmet.

  Une per vete nuk di pothuajse asgje ne lidhje me keto tradike, per vete faktin,
  se kam ikur e mitur fare nga Shqiperia dhe fatkeqesishte edhe ketu ku ndodhem,
  nuk kam patur shume marredhenie ma Shqiptaret per arsye se nuk ka shume,
  Shqiptare ketu perreth.

  Shpresoj qe ne te ardhmen ndonjeri prej jush, te na sjelli dicka interesante
  dhe te bukur ne lidhje me Traditat Kulturore Shqiptare, me qellim qe ata
  persona si puna ime, te keni mundesine te njihen disi me mire me kulturen
  vendlidjes se tyre...

  Kalofshi mire...


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...

   Ora ėshtė Sat 22 Sep 2018, 04:45