Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Traditat dhe zakonet Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Kultura Tradicionale ne Shqiperi. 4Scarface4885Shiko mesazhin e fundit prej Sat 15 Nov 2008, 12:48
nga Florida
Asnjė mesazh i ri   Si ju duket modernizimi i dasmave sot? 7Admin1406Shiko mesazhin e fundit prej Wed 03 Apr 2013, 19:27
nga urtesia
Asnjė mesazh i ri   kur je ne kulmin e nėrvozės,mbyllesh apo shpėrthen 

nervoza,pjesė e jetės

0zogi413Shiko mesazhin e fundit prej Wed 21 Dec 2011, 23:59
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Sa tradicional jeni, ne familje?! 1Admin987Shiko mesazhin e fundit prej Thu 15 Dec 2011, 17:15
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Djegia e shamise se beqarit... 2Admin1267Shiko mesazhin e fundit prej Thu 16 Dec 2010, 09:34
nga Xhejms Dermyshi
Asnjė mesazh i ri   Ushqime Tradicionale te kuzhines Shqiptare... 4shpirti_omel3813Shiko mesazhin e fundit prej Sun 24 Oct 2010, 00:58
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte mendimi juaj per traditat dhe zakonet shqiptare? 0shpirti_omel1322Shiko mesazhin e fundit prej Mon 27 Sep 2010, 15:02
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Arkeologjia 0Alma622Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Jun 2010, 13:13
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   Kostumet tradicionale 0Alma1604Shiko mesazhin e fundit prej Sat 19 Jun 2010, 13:11
nga Alma
Asnjė mesazh i ri   PRITJE NĖ MALĖSINĖ E GOLLAKUT 0shaban cakolli1293Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Dec 2008, 18:26
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   VETĖM DHĖNDUERVE JU KĖNDOJMĖ PĖR SĖ GJALLI 0shaban cakolli823Shiko mesazhin e fundit prej Sat 06 Dec 2008, 20:05
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   kush e urren plisin,nuk duhet t“i veshė as tirqit 0shaban cakolli997Shiko mesazhin e fundit prej Tue 02 Dec 2008, 22:30
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Nusja e vdekur, mes legjendės dhe tė vėrtetės. 7Scarface1242Shiko mesazhin e fundit prej Wed 26 Nov 2008, 15:39
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Fejesa, Martesa dhe Dasma sipas zakoneve te malesise. 1Scarface2682Shiko mesazhin e fundit prej Wed 12 Nov 2008, 23:58
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   Toleranca dhe martesat shqiptare. 0Scarface985Shiko mesazhin e fundit prej Tue 11 Nov 2008, 16:50
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Zakone tė trevave dhe krahinave tė ndryshme te Shqipėrisė. 1Admin2832Shiko mesazhin e fundit prej Sat 26 Apr 2008, 15:13
nga Anisa
Asnjė mesazh i ri   KRUSHQIT 1shaban cakolli1062Shiko mesazhin e fundit prej Mon 03 Sep 2007, 13:13
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Tradita Dasmash Shqiptare 0Admin1923Shiko mesazhin e fundit prej Sat 18 Aug 2007, 21:23
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Traditat kulturore Shqiptare. 0Admin3134Shiko mesazhin e fundit prej Sat 18 Aug 2007, 15:53
nga Admin
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt e regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 24 Oct 2014, 16:21