Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Share
  avatar
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 35
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Administratori prej Tue 31 Jul 2007, 11:51

  Tė nderuar anėtarė:

  Cili ka qenė ai film, qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė, dhe pėrse???

  Pres pėrgjigjet tuaja nė vazhdim...

  Sinqerishtė pėr ju:
  Saimiri...


  ________________________________
  avatar
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Desperado prej Mon 10 Mar 2008, 05:51

  Pershendetje dhe urime per temen.
  Ne qofte se bejme fjale per filmat shqiptare; me shume mbresa me ka lene filmi: Une e dua Eren...

  Ndersa per nga filmat e kinemas se huaj, jane te shumte....


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  avatar
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 32
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Scarface prej Wed 16 Apr 2008, 02:02

  Pershendetje dhe urime per temen.

  Persa i perket atij filmit '' Une e dua Eren '' edhe mua me ka pelqyer pa
  mase dhe akoma sa here qe e shikoj, me duket sikurse po e shoh per te
  paren here...


  Kalofshi mire te gjithe...


  ________________________________
  avatar
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Florida prej Thu 03 Dec 2009, 00:56

  Mund te them qe njeri nga filmat qe me ka lene me shume mresa eshte filmi ''Unfaithful'' ...


  ________________________________
  avatar
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 30
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Genta prej Fri 26 Mar 2010, 02:49

  ''A walk to remember'' ... shume shume film prekes.
  avatar
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 41
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga fabian prej Wed 31 Mar 2010, 09:43

  Perpara kam pare por tani nuk parashoh shpesh filma
  megjithate po jap mendimin tim
  Nga filmat shqipetare Mesonjtorja dhe Dora e ngroht
  Nga te huajt the godfather
  avatar
  Mars92
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 26
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/02/2013

  Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Mars92 prej Sun 03 Mar 2013, 07:58

  filmi Cloud Atlas Me titra shqip shume i bukur dhe filozofia filmit fantastike jua sugjeroj Smile

  Sponsored content

  Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 14 Dec 2018, 18:11