Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  PERGJIGJJE

  DIELL
  DIELL
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 27
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/09/2010

  PERGJIGJJE Empty PERGJIGJJE

  Mesazh nga DIELL prej Mon 03 Jan 2011, 05:37

  NESE NDO KUSH NUK ME FOL MUA I PARI UNE NUK I FLAS NESE NDOO KUSH ME PERSHENDET OSE KERKON TE BISEDOJ ME MUA EDHE UNE PRANOJ ME FOL ME ATE
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  PERGJIGJJE Empty Re: PERGJIGJJE

  Mesazh nga Klea@Love prej Mon 03 Jan 2011, 23:08

  Pershendetje Dielli mire se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone me rrespekt Klea
  DIELL
  DIELL
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 27
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/09/2010

  PERGJIGJJE Empty Re: PERGJIGJJE

  Mesazh nga DIELL prej Tue 04 Jan 2011, 04:47

  MIR SE TE GJETA DHE FALEMINDERIT PER KOMPLIMENT DHE BESOJ SE PER SA TE JEMI BASHKE NE KETE FORUM DO TE KALOJM MIR ME TE GJITH SIDOMOS ME STAFIN E KESAJ FAQE GURI BARDH TE PERSHENDES KLEA DHE TE UROJ NJE JET TE MBARE NE DASHURI DHE NE SHUM GJERA TJERA
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  PERGJIGJJE Empty Re: PERGJIGJJE

  Mesazh nga Administratori prej Wed 05 Jan 2011, 10:05

  DIELL shkruajti:NESE NDO KUSH NUK ME FOL MUA I PARI UNE NUK I FLAS NESE NDOO KUSH ME PERSHENDET OSE KERKON TE BISEDOJ ME MUA EDHE UNE PRANOJ ME FOL ME ATE

  Pershednetje edhe nga une Dielli dhe mire se erdhe mes nesh i nderuar.
  Kam pershtypjen se do tia kalojm mjaft mire sebashku ketu.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  PERGJIGJJE Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  PERGJIGJJE Empty Re: PERGJIGJJE

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 31 Jan 2011, 20:43

  Edhe unė e pėrshėndesė Diellin, dhe i uroj njė mirėseardhje tė kėndshme nė mesin e shumė miqėve dhe mikeshave...gjithmonė ka njė fillim dhe ka njė mbarim, dhe kėtu nė kėtė forum, tani pėr tani mendohet pėr fillimin e mirė tė miqėsive, dhe njė ngrohtėsi tė mirė...
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 59
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  PERGJIGJJE Empty tung

  Mesazh nga raifkashtanjeva prej Thu 01 Mar 2018, 21:16

  pėrshėndes tė gjithė ata qė dėshirojnė tė mirėpriten, dhe kisha pasur dėshirė qė tė gjithė tė rrefehen me plot sinqeritet dhe me hapje tė mendjes. tė rrėfejnė pėr sfidat dhe elementet e jetės qė i preokupojnė mė sė shumti. Pa ngurrim tė shprehin aspiratat dhe qasjet individuale pėr rrugėtimet jetėsore. Miqtė janė tė hapur dhe mikeshat poashtu.

  Sponsored content

  PERGJIGJJE Empty Re: PERGJIGJJE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 22 Feb 2020, 18:18