Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Histori dhe Gjeografi

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Historia e Shqipėrisė

Historia e Shqipėrisė

Jeta dhe qytetėrimi i popullit Shqiptar ka kaluar nėpėrmjet njė historie te gjatė shumė shekullore, derisa ka arritur nė standartet e ditėve tė sotme. Shumė figura tė njohura kombėtare kanė kontribuar nė ndėrtimin dhe modelimin e kėsaj historie.
Shkrime e pėrjetime, ngjarje e histori nėpėr dekada...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues
 

Asnjė mesazh i riHistoria Botėrore

81806PASHKO VASA - E vėrt...
Wed 26 Mar 2014, 21:16
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia e Republikės sė Shqipėrisė

Gjeografia e Republikės sė Shqipėrisė

Kėtu do tė keni mundėsinė qė tė lexoni dhe tė postoni mesazhe nė lidhje me Gjeografinė e Shqipėrisė. Pozita gjeografike, klima etj...

Moderatorė: Bordi Drejtues


853100 Kuriozitete pėr ...
Mon 03 Aug 2009, 08:18
shpirti_omel Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : aleksandra (28), arjan16@gmail.com (31), beratasi (48), Bjondina (31), Fredi1 (39), luljeta mazreku (48), martin prendi (29), roki (30)
Users with a birthday within the next 7 days: adem gashi (65), Ajlina (30), akrepi (46), Akullore-me-vanilla (31), albikorreshi (26), alda (34), Alessia (26), alex90 (28), arbresha gashi (26), Arta1 (32), baca (45), bebe (30), Benard (28), Bona (38), bona ēupi (36), bonja-k@hotmail.com (55), damian (41), delpiero (34), elvan (26), Ervin (33), faniset (41), flamuri (38), florim bytyēi (53), gedia (34), gemeli (37), gertian hoxha (26), Griselda (32), irmaedo (30), jani ramohitoj (45), jonarushi (31), Kaltrinaa (25), Kavaljeri (32), Kel El (28), klea gozhita (37), kler angel (26), KoZeTa212 (28), kuadri art (54), L3o (30), leonora (27), loa (32), Luis (28), luisi 002 (30), luli (28), M-E-L-D-A (28), MarigonNa gasShi (26), mbreti (42), mehdi shabani (45), mevlan marini (37), mirjeta (36), Mistreci_22 (31), nasi (39), NIKO URUMI (63), qenan (57), rovi (40), shyqyri (55), sirjan kastrati (28), sofianagjolena@gmail.com (26), tedi mene (26), vllaznimi (31), Zog i Shqipes (34)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16551 artikuj

Forumi ka 2651 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Naim

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Tue 16 Oct 2018, 11:23