Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  DUKE SHIKUAR ORĖN

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  DUKE SHIKUAR ORĖN Empty DUKE SHIKUAR ORĖN

  Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 02 Sep 2007, 06:10

  Razz
  DUKE SHIKUAR ORĖN
  Nje shekull iku
  duke shikuar
  diellin me zenit.

  Ku mbet ora jone
  qe mat rrjedhen e gjakut
  ne histori?...

  Pena ime gerryen mbi leter
  hieroglifet
  me te cilat kam shenuar
  kronologjine
  e lindjes
  deri ne perendim
  te epokes se gjakut.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  DUKE SHIKUAR ORĖN Empty Re: DUKE SHIKUAR ORĖN

  Mesazh nga Administratori prej Sun 02 Sep 2007, 07:00

  Urime shaban.

  Shume poezi e mire...

  Te uroj qe te vazhdosh edhe me tutje.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  DUKE SHIKUAR ORĖN Pictur10

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 09:56