Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Vuaj kur ty ... ...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Vuaj kur ty ... ... Empty Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Jan 2010, 03:37

  Vuaj kur ty ... ...

  Plotesoni fjaline e mesiperme ashtu sikurse ju pelqen apo e ndjeni tani ne zemer.

  Vuaj kur ty te kam prane dhe s'mundem te te prek!


  ________________________________
  Vuaj kur ty ... ... Pictur10
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Vuaj kur ty ... ... Empty Re: Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 20 Jan 2010, 06:38

  Vuaj kur ty te shikoj te vuajtur,dhe nuk mund te bej as gje qe te ndihmoj.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Vuaj kur ty ... ... Empty Re: Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga Paula prej Thu 21 Jan 2010, 02:21

  Vuaj kur ty te shoh duke kaluar rruges dhe ben sikurse nuk me njeh!
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Vuaj kur ty ... ... Empty Re: Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 07:19

  Vauj kur ty te lendojn.
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  Vuaj kur ty ... ... Empty Re: Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga R€B€KA prej Tue 09 Mar 2010, 01:17

  Vuaj kur, ne enderr jam ne krahet e tu dhe sapo zgjohem e shoh veten ne krahet e vetmise.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Vuaj kur ty ... ... Empty Re: Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Tue 09 Mar 2010, 02:49

  vuaj kur shikmet tona nuk takohen me
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Vuaj kur ty ... ... Empty Re: Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:24

  Vuaj kur ty, nuk mundem te te hidhem me ne krahe sikurse me pare.

  Sponsored content

  Vuaj kur ty ... ... Empty Re: Vuaj kur ty ... ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 18:03