Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Nje Leter Per Ty........

  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Nje Leter Per Ty........ Empty Nje Leter Per Ty........

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:49

  TI NUK MUND TE ME URRESH....

  Ti nuk mund te me urresh kurr,sepse Engjejt
  nuk urrrejne,ato vetem mbrojne.Do ishte e kote te provosh te me urresh mua sepse
  urrejtja jote do te kthehet ne dashuri dhe dashuria jote ne mbrojtje per mua...

  Ti nuk mund te me urresh sepse tashme un jam pjese e jetes tende,jam cope e
  zemres tende.Te me urresh mua do te thote te urresh vetveten.
  Sa here qe ti
  vuan une vuaj bashke me ty,sa here qe merr fryme un marr fryme bashke me ty,sa
  here qe ti qeshesh qeshi edhe une bashke me ty.Sa here qe ti me urren un te adhuroj.

  Te dhashe zemren time qe te jete me ty ne cdo hap te jetes tende.
  Te
  solla prane engjejt e mi per te qendruar perjetesisht me ty ne ditet bukura e te
  veshtira.
  E di qe nuk mund te me urresh edhe pse ke deshire edhe pse do te
  me harrosh nuk mundesh sepse un jam gjithmon me ty jashte dhe brenda teje.

  Edhe pse nuk te kam prekur kurre e ndjej qe jam Brenda teje,ne nje vend te
  vogel ne fund te zemres tende.
  Sa here qe ti me kujton mua ti vuan,ti do qe
  te flesh por nuk mundesh sepse imazhi im te mundon,do te me kesh prane dhe sa
  here ti e kerkon kete un jam aty me ty....
  Une vuaj njesoj si ty vetem se
  nuk qaj,ne keto momente po degjoj te njejten kenge qe po degjon ti por vetem me
  nje ndryshim,ti tani po qan kurse un jo.Brenda ne lotet e tu jam une.Ti je nje
  pike loti dhe prandaj une nuk qaj sepse kam frike se mos te te humbas.Dhe keshtu
  mbaj gjithcka Brenda meje.Dhe kjo me ben te vuaj akoma me shum.Une linda per ty
  edhe pse kete e kuptova pas shum kohesh.
  Linda per te te bere te
  lumtur,kurse ti per te me bere te vuaj.Jam e bindur qe ne keto momente po qan,po
  Brenda ketyre loteve jam une,ti me sheh ne enderr ndersa un s`do te enderroj
  kurre sepse endrra ime fillon kur flas me ty.
  Te jesh e bindur per dicka::::

  JE PJESA ME E BUKUR E JETES TIME,ndersa un personazhi negativ i librit tend...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Nje Leter Per Ty........ Empty Re: Nje Leter Per Ty........

  Mesazh nga Paula prej Mon 11 Jan 2010, 00:52

  Pershendetje PRINCESA.
  E lexova shkrimin me lart me nje fryme dhe me pelqeu pa mase.
  Te falenderoj per nje shkrim te tille dhe te uroj suksese ne vazhdim, dhe mos harro qe po pres qe te sjellesh edhe te tjera shkrime ne forum.

  kalofsh mire yllo.

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:13