Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:24

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht?


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 05 Dec 2009, 20:01

  Momentalisht,jo!
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:48

  ardhmerija e bukur shkruajti:Momentalisht,jo!

  As une jo.

  D.m.th. akoma nuk me ka rene ''Gripi i Derrit''!!! hahahahahaaa


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sun 06 Dec 2009, 05:41

  shpirti_omel shkruajti:
  ardhmerija e bukur shkruajti:Momentalisht,jo!

  As une jo.

  D.m.th. akoma nuk me ka rene ''Gripi i Derrit''!!! hahahahahaaa

  Hahahha,kush thot qe seshte dhe ai far lloj ''Gripit''?
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Marsela prej Sun 06 Dec 2009, 11:49

  shpirti_omel shkruajti:
  ardhmerija e bukur shkruajti:Momentalisht,jo!

  As une jo.

  D.m.th. akoma nuk me ka rene ''Gripi i Derrit''!!! hahahahahaaa

  hahahahaaaa, bej kujdes atehere se mos te te bjere kete dimer.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Desperado prej Mon 07 Dec 2009, 09:43

  Aaaaaaa, po perse krejt bosh qenkeni ju mer?!

  Une per vete jam i zene.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 35
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga PRINCESA prej Mon 21 Dec 2009, 08:55

  Po shume Jam e dashurar
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Paula prej Thu 21 Jan 2010, 02:25

  Po.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Feb 2010, 21:17

  mjerisht jam i martuar por jo shumė i dashuruar!!!
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga R€B€KA prej Tue 09 Mar 2010, 01:09

  Nuk e di.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 01:49

  jam i martuar dhe kjo nuk do tė thotė se jam i dashuruar, sepse dashuria nuk njeh kufinjtė ndėrsa ata qė martohen, e kanė tė qartė se do tė vuajnė pėr njė dashuri dhe do tė jenė nė kėrkim tė saj...ndoshta janė iluzione, por ka ėt ngjarė qė tė ejnė tė vėrtat, atė ditė kur martohen lumi i dashurisė fillon tė ndalet nė rrjedhėn e vet, dhe pengesa tė shumta e bėjnė tė ndjehet i vetmuar dhe shumė i qetė. mbaron njė dimenzion i dinamikės sė jetės nė dahsuri, kuptohet gjer nė njė shkallė, kur shėnon rėnie tė dukshme...dashuria mbetet njė opsion i vetėm nė jetėn e kėtij krijuesi familjar, sepse shterret buzėqeshja dhe obligimet ndalin ēdo tentim dashuri dhe gėzimi...
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:25

  Po.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 18:37

  ēshtė shumė vėshtirė tė dashurohesh, por kur dashurohesh mė mirė ėshtė tė mendohesh shumė herė, pasi kjo shigjetė mund tė jetė shumė helmuese...megjithatė kur dashurohesh duhet patur kujdes tė mos bėhesh rob i saj, sepse nuk mund ta fitosh lirinė asnjėherė edeh po tė bėsh luftėra tė kota, pasi ajo ka rregulla tė veta...unė pėr evetn time nuk jam i dashuruar, dhe droj se mund tė bėj njė gjė tė tillė e cila do tė ishte fatale, dhe lufta do tė ishte shkatėrrimtare dhe asgjėsuese...mirė ėshtė tė dashurosh, por vėshtirė ėshtė tė shpjegohet se kur je i dashuruar...tė dashurosh ėshtė njė nga vetitė e mira tė njeriut, dhe kjo e bėnė tė lumtur njeriun, sepse atėherė beson se e ka dikend pėrreth i cili tė beson nė jetė...
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Tue 30 Mar 2010, 03:02

  Momentalisht Po
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010, 18:02

  po, kush ėshtė nuk ėshtė i dashurruar, ndoshta ka shumė vėshtirėsi, dhe njeriu mund tė dashurohet nė ēdo ēast dhe kjo ka gjėra tė mrekullueshme nė vete. ai qė nuk diti ta dashuroj, nuk ka pėr vehte njė oazė tė lumturisė. sa mė shpejt tė dali nė diellin e dashurisė dhe tė ngrohet me kėto rreze tė amshueshme...i pėrgėzoj tė dashuruarit dhe tė lumturitė. unė pėr ditė mundohemtė dahsurohem, ndonjėherė kam sukses, por pėr ditė nuk ka munėdsi seps ee epėsojnė njdenjat...mė mirė mė rrallė dhe mė sigurtė. nuk ka ndonjė rregull si vjne dashuria..

  Sponsored content

  A jeni i/e Dashuruar momentalisht? Empty Re: A jeni i/e Dashuruar momentalisht?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:28