Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Tak Tak Tak...

  lenagjk
  lenagjk
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 29
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/08/2009

  Tak Tak Tak... Empty Tak Tak Tak...

  Mesazh nga lenagjk prej Sun 09 Aug 2009, 04:53

  Tung Jom Lena Nga Gjakova...Mir se ju gjeta e ishalla kaloim super bashk;)...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 10 Aug 2009, 20:29

  Pershendtje Lena dhe mire se vjen mes nesh. Uroj qe ne te vertete tia kalosh sa me bukur mes ne ketu ne forum.

  Sinqerishte: Saimiri...


  ________________________________
  Tak Tak Tak... Pictur10
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga Enkelejda prej Mon 10 Aug 2009, 20:55

  Mire se erdhe Lena nga Gjakova dhe kalofsh sa me bukur nen shoqerine tone.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga Tigri prej Sun 16 Aug 2009, 07:22

  Mire se ke ardhur mes nesh e nderuar Lena.
  Te uroj qe tia kalosh sa me mire sebashku me ne.

  gjithe te mirat.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 17 Aug 2009, 20:54

  Pershendetje dhe mire se vjen Lena.
  Uroj qe tia kalojme bukur sebashku.

  pacim


  ________________________________
  Tak Tak Tak... Text_150
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 21 Aug 2009, 06:54

  Mire erdhe motra, dhe uroj qe tia kalosh bukur ketu me ne.

  pacim
  Hetemi
  Hetemi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 72
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/10/2009

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga Hetemi prej Sat 10 Oct 2009, 06:45

  i pėrshendes te gjithė antaret e grupit Guri i baredh duke iu uruar sukses dhe pune te mbare pasi qe jame anetar i ri pres kshilla dhe udhezime nga antaret e grupit qe kanė ma shume pervoj ne ket forum shpresoj se me pune do te jemi aketin pershendeteje te gjitheve Hetemi
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:04

  Pershendetje dhe mire se ke ardhur mes nesh Lena.
  Uroj qe tia kalojme mire sebashku...


  ________________________________
  Tak Tak Tak... Scarfa10
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga Alma prej Sat 19 Jun 2010, 22:49

  Mire se erdhe e nderuar dhe kalofsh sa me bukur.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"

  Sponsored content

  Tak Tak Tak... Empty Re: Tak Tak Tak...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 22:50