Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  RASAT E MĖRGIMTARIT

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  RASAT E MĖRGIMTARIT Empty RASAT E MĖRGIMTARIT

  Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 27 Aug 2007, 03:35

  RASAT E MĖRGIMTARIT
  Nje jete e nemur
  e lakuar neper
  rasa.

  Ne emerore.:Iliri!
  ne kallezore :Dardani!
  Ne rrjedhore:Kosove!
  Thirrorja eshte zhdukur
  senena s“na degjon.

  Emri yne
  edhe sot lakohet
  neper histori.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  RASAT E MĖRGIMTARIT Empty Re: RASAT E MĖRGIMTARIT

  Mesazh nga Administratori prej Mon 27 Aug 2007, 10:27

  Urime, urime Shaban.
  Shume e mire poezia juaj...

  Gjithe te mirat...

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  RASAT E MĖRGIMTARIT Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  RASAT E MĖRGIMTARIT Empty Re: RASAT E MĖRGIMTARIT

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 28 Aug 2007, 03:51

  Falemnderit z.administrator,fjalet e mira per krijuesin jane shprese dhe kurajo,jane diqka qe nxisin per nje pune te metejme.Megjithate z.administrator,ju jeni njeshi i ketij forumi.Ju lumte per kete pune qekeni bere.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  RASAT E MĖRGIMTARIT Empty Re: RASAT E MĖRGIMTARIT

  Mesazh nga Administratori prej Tue 28 Aug 2007, 12:04

  Pėrshėndetje mik i nderuar.
  Ėshtė e vėrtetė qė fjalėt e mira pėr krijuesin janė shpresė dhe kurajo, psi ato pasqyrojnė vlerėn e punės sė autorit...
  Gjithsesi fjala e mirė, ėshtė kurajo dhe shpresė pėr ē'do njeri, nė pėrgjithėsi, ndaj pėrse tė mos e themi fjalėn e mirė nė vend tė asaj tė keqes?!
  Nuk ėshtė kot ajo fjala e urtė popullore qė thotė:
  Fjala vlen mė shumė se floriri...
  dhe kjo tjetra:
  Fjala vret mė shumė se plumbi...

  Gjithashtu, tė falenderoj shumė pėr punėn dhe kontributin tėnd qė po jep, nė pėrparimin e metejshėm tė kėtij forumi...

  Shėnim:
  Nė qoftė se ėshtė e mundur, mos mė quaj z.Administrator, pėr tė vetmen arsye, se unė kam dėshirė qė tė jem i barabartė me tė gjithė anėtarėt e forumit, dhe nuk kam dėshirė, qė ta konsideroj veten si mė i madhi, paēka sepse jam Administrator.(Tė lutem shumė, tė mos mė keqkuptosh, pasi nuk e kam pėr ndonjė gjė tė keqe)
  Pėr kėtė arsye edhe tek nicku, kam vėnė emrin tim pesonal nė fillim...

  Shpresoj qė tė mė kesh kuptuar, pėr ē'ka e pata fjalėn, i nderuar Shaban...

  Tė uroj gjithė tė mirat...

  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  RASAT E MĖRGIMTARIT Pictur10

  Sponsored content

  RASAT E MĖRGIMTARIT Empty Re: RASAT E MĖRGIMTARIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 11:44