Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Selam nga Besmiri

  Besmir
  Besmir
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 35
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/04/2009

  Selam nga Besmiri Empty Selam nga Besmiri

  Mesazh nga Besmir prej Tue 28 Apr 2009, 01:57

  Qe ka forum dhe Guri Bardhe sme kishte shku menja, gjithesisi hallall i qoft atij qe e ka bo.

  Un jom Besmir Ceku.Ja kalofshi mire te gjithe
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Selam nga Besmiri Empty Re: Selam nga Besmiri

  Mesazh nga Administratori prej Fri 01 May 2009, 22:40

  Besmir shkruajti:Qe ka forum dhe Guri Bardhe sme kishte shku menja, gjithesisi hallall i qoft atij qe e ka bo.

  Un jom Besmir Ceku.Ja kalofshi mire te gjithe
  Pershendetje Besmir dhe mire se vjen ne forum.
  Per sa i perket ketij forumi ka nja 2 vite qe eshte ne funksionim, si duket nuk ta paskan zene syte gjekundi neper google apo ne ndonje faqe tjeter.
  Nejse tani ja edhe ti e mesove qe edhe Guri Bardhe e ka nje faqe interneti.

  Te uroj qe te kalosh mire mes nesh Besmir.

  Me respekt: Saimiri...


  ________________________________
  Selam nga Besmiri Pictur10
  Besmir
  Besmir
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 35
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/04/2009

  Selam nga Besmiri Empty Re: Selam nga Besmiri

  Mesazh nga Besmir prej Sat 02 May 2009, 20:12

  A Sajmir Murati je ti a me duket mu?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Selam nga Besmiri Empty Re: Selam nga Besmiri

  Mesazh nga Administratori prej Sat 02 May 2009, 21:46

  Besmir shkruajti:A Sajmir Murati je ti a me duket mu?

  Po more po, ai dora vete jam.
  Mendova se sdo me njihje fare, ndaj nuk po te flisja qe ne fillim.

  Nejse kalofsh mire dhe mirudegjofshim.

  Sinqerishte: Saimiri...


  ________________________________
  Selam nga Besmiri Pictur10

  Sponsored content

  Selam nga Besmiri Empty Re: Selam nga Besmiri

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 23:36