Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Kendon 1500 kenge njera pas tjetres...!!!

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  kenge - Kendon 1500 kenge njera pas tjetres...!!! Empty Kendon 1500 kenge njera pas tjetres...!!!

  Mesazh nga Tigri Sun 18 Jan 2009, 11:19

  Indi; kendon 1500 kenge njera pas tjetres...!!!

  Nje indian perfundoi nje jave te gjate duke kenduar, ne perpjekjen per te zene nje vend ne librin "Gines" te rekordeve. Viraag Wankhede, nje inxhinier 34-vjeēar ne kryeqytetin e argetimeve ne Indi, filloi te kendoje ne nje qender tregtare dhe doli prej saj i lodhur e rraskapitur nje jave me vone. Konfirmohet se Wankhede me shume se dyfishoi rekordin e tanishem te botes, me 75 ore me shume duke kenduar, te vendosur ne vitin 2007 nga Marcus LaPratt, ne Shtetet e Bashkuara. Gjate maratones, Wankhede nuk hengri, por kendoi me shume se 1500 kenge te njohura indiane. Zedhenesi i tij thote se piu vetem lengje dhe u vezhgua nga tre doktore.

   Similar topics

   -

   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:45