Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+11
Lida
SyKaltra
Odeta
AlbGirl
Bjondina
Alma
Anisa
Administratori
shpirti_omel
Scarface
Tigri
15 posters

  Pershendetje me kenge.

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Tigri Sun 21 Dec 2008, 13:08

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.

  Po e hapi kete teme enkas, per te pershendetur njeri tjetrin me ndonje kenge te bukur.
  Shpresoj qe te argetoheni sadopak, dhe te beni sa me shume pershendetje per anetaret e tjere te forumit.

  Kalofshi mire.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Tigri Sun 21 Dec 2008, 13:12

  Si nismetare i kesaj teme, kam nderin dhe kenaqesine qe te bej nje pershendetje per te gjithe anetaret e ketij forumi, me nje kolazh popullor dasme te Merita Halilit dhe Shkelzen Jetishit.
  Ju uroj gjithe te mirat ne jete, dhe degjim te kendshem te kenges.

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Scarface Fri 30 Jan 2009, 10:50

  Edhe une ju pershendes te gjitheve me kengen ne vazhdim...

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 03 Feb 2009, 04:03

  Faleminderit per pershendetjet, Tigri dhe Scarface...
  Kjo kenga; Nenat Shqiptare eshte me te vertete shume e bukur dhe ma heq trunin fare...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 03 Feb 2009, 04:15

  Edhe une ju pershendes te gjithe me kete kenge.
  Kalofshi mire e me mire.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Administratori Tue 10 Feb 2009, 02:28

  Ju pershendes te gjitheve me kete kenge

  Nexhat Osmani - Fukara

  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 37
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Anisa Fri 13 Feb 2009, 10:45

  Edhe une do te kisha deshire qe te beja nje pershendetje te perzemert per te gjithe anetaret e ketij forumi me kengen ne vazhdim...

  Kalofsh mire....  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Tigri Thu 19 Feb 2009, 23:53

  Ju faleminderit te gjitheve per pershendetjet e bukura me kenge qe na keni bere.
  Do te doja te theksoja qe kjo kenga e fundit e vellerzerve Lloga me pelqen pa mase.

  Gjithe te mirat nga une.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Alma Sun 01 Mar 2009, 13:37

  Pershendetje te gjitheve me siper per kenget e bukura te zgjedhura enkas per ne anetaret e forumit, ndaj edhe une do te kisha deshire qe t'ju pershendesja te gjitheve me kengen ne vazhdim:

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 01 Dec 2009, 01:54

  Kam deshire qe te bej nje pershendetje te ngrohte per te gjithe ato persona te dashuruar, qe fatkeqesishte jane lene te braktisur me padrejtesi...

  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 35
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Bjondina Fri 04 Dec 2009, 03:20

  Ne radhe te pare falenderoj parafolsesit per kenget e tyre pershendetese dhe se dyti edhe une ju pershendes te gjitheve me nje kenge te Eli Fares.
  Degjim te kendshem.

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga AlbGirl Sat 05 Dec 2009, 11:59

  Ju falenderoj te gjitheve perzemersishte per pershendetjetjet e bukura me kenge qe keni bere.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Odeta Mon 01 Mar 2010, 23:48

  Edhe une dua tju pershendes te gjitheve anetare te nderuar me kengen ne vazhdim.
  Degjim te kendeshem.

  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga SyKaltra Tue 02 Mar 2010, 00:33

  Ju falenderoj te gjitheve per pershendetje me kenget e bukura qe na keni bere.

  Kalofshi mire te gjithe.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 38
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Lida Mon 14 Jun 2010, 21:33

  Edhe une ju pershendes te gjitheve me kete kengen, dhe ju uroj nje jave te mbare dhe te qete.

  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Klea@Love Sun 26 Sep 2010, 01:07

  Tema Pershendetje me kenge Nga gadegoria e Pershendetje per anetaret kur te hyne edhe te dalin

  U zhvendos tek muzika ju faleminderit per mirkuptimin
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 37
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime Mon 27 Sep 2010, 23:03

  Edi Duka
  Edi Duka
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 9
  Mosha : 41
  Vendndodhja : london
  Profesioni : i gjithe aneshem
  Pikėt : 27
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/12/2009
  Humor : alo mirmrama

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Edi Duka Tue 07 Dec 2010, 01:11


  ju pershendes te gjitheve
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Klea@Love Sun 02 Jan 2011, 04:31

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Administratori Tue 01 Feb 2011, 00:18

  Ju pershendes te gjitheve me kete kenge te bukur popullore te Artjola Toskes.

  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Armanda Sat 07 Apr 2012, 01:56

  Ju falenderoj edhe une te gjitheve per pershendetjet tuaja te perzemerta me keto kenge te bukura po ashtu.
  C'do te mire ju uroj ne jete.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Administratori Thu 31 May 2012, 00:01

  Ju pershendes te gjitheve pa perjashtim me kete kenge te bukur.


  Sponsored content


  kenge - Pershendetje me kenge. Empty Re: Pershendetje me kenge.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:46