Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Rėndėsia e seksit nė njė martesė...

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Rėndėsia e seksit nė njė martesė... Empty Rėndėsia e seksit nė njė martesė...

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 22 Sep 2008, 22:25

  Rėndėsia e seksit nė njė martesė...

  Shumė ēifte duket se e kanė shumė tė vėshtirė tė mbajnė gjallė pasionin e tyre nė njė marrėdhėnie. Dhe nuk ėshtė ēudi: Nuk janė tė paktė problemet qė shkaktojnė shkatėrrimin nė jetėn seksuale, nga angazhimet deri nė plakjen e trupit. Pa intimitetin fizik, ēfarė mbetet pėr t’u pasur nė njė martesė? Shumė gjėra, thonė disa, ndarje historish, miqėsie, familje. Pra sa i rėndėsishėm ėshtė seksi nė njė martesė?


  -Martesa e lumtur

  Ėshtė e vėshtirė tė komentohet nė nocionin e “plakjes” sė trupave dhe ndikimin tyre nė pasion, sepse mund tė ndodhė qė tė takohesh me njeriun e zemrės shumė vite para, por me kalimin e kohės ajo tė bėhet edhe mė e bukur. Ditėt monotone e zbehin dashurinė, nuk i japin asaj jetė dhe pėr pasojė ēiftet ose nuk kanė dėshirė fare tė bėjnė dashuri, ose pėrfitojnė nga njė ditė e zakonshme pa shumė gjallėri pėr ta kthyer nė njė ditė epshesh dhe kėnaqėsish. Por nė pjesėn mė tė madhe tė rasteve ka shumė mundėsi tė ndodhė e para. Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm nė njė martesė. Sidomos nėse ėshtė pjesė e paktit ku mund tė shkosh gjithkund pėr ta bėrė atė. Shpesh njerėzit shprehen se martesa ėshtė punė dhe kur rutina “e plakjes” atėherė e kupton atė me tė vėrtetė se seksi ėshtė punė. Por pėr tė pasur njė martesė tė lumtur, martesės sė karakterizuar nga dėshira pėr punė duhet t’i shtoni edhe puthjet. Ēiftet e martuar nuk puthen ashtu siē bėnin dikur kur takoheshin nė fillimet e tyre dhe nė fakt duhet tė pėrpiqen shumė pėr ta bėrė kėtė gjė.


  -Puthjet

  Mėnyra mė e mirė pėr tė shpėtuar njė martesė apo pėr tė bėrė atė ēdo ditė tė bukur janė puthjet dhe vetėm puthjet. Do tė ishte maksimumi nėse partnerit i dhuronit “puthjen franceze”. Sipas studiuesit, Daniel Hanauer, nuk ka rėndėsi sa mirė shkojnė partnerėt nė njė martesė dhe se sa perfekt ėshtė lidhja qė ata kanė krijuar mes tyre, ēdo ēift pėrjeton probleme nė njė martesė. “Pėr sa kohė qė bashkėshortėt kanė lidhjen e fortė mes tyre dhe aftėsinė pėr t’i marrė gjėrat lehtė, atėherė kėto probleme mund tė kalohen”, shprehet ai. Problemi i vėrtetė fillon atėherė kur pasioni dhe dėshira pėr seks nė njė martesė arrin pikėn e fundit sepse dėshira pėr t’u kujdesur pėr tjetrin ulet fare dhe ju trajtoni njėri-tjetrin si tė ishit miq tė njė dhome nė njė konvikt. Shpesh tė bėrit seks mund tė jetė njė mėnyrė shumė e mirė pėr tė qėndruar pranė njėri-tjetrit, pėr ta bėrė atė tė qeshė pėrveē se tė eksitohet dhe tė ndjeni se jeni e lidhur me personin qė ndani shtratin nė ēdo aspekt. Atėherė partneri qėndron nė vend tė parė tė shqetėsimeve dhe kujdesit tuaj.


  -Seksi tek partnerėt

  Tek meshkujt nuk ka rėndėsi nėse janė apo jo tė martuar, ata e dėshirojnė dhe kanė nevojė gjithmonė pėr seksin. Ndėrsa pėr femrat pasioni ėshtė thelbėsor “njė ndjenjė e tė dėshiruarit dhe tė qenit e dėshiruar”. Por seksi me bashkėshortėt e tyre? Shumė prej tyre nuk do ta kishin shumė problem nėse pėr njė farė kohe nuk ia jepte bashkėshortit kėtė kėnaqėsi. Dhe mė pas, nė momentin qė mėsojnė se ai ka tradhtuar, mėrziten, harrojnė se kanė qenė vetė ato tė cilat i kanė refuzuar.
  Ajo ēfarė ėshtė e rėndėsishme pėr tė gjithė njerėzit e martuar, ėshtė se ata i transmetojnė dėshirat dhe nevojat e tyre dhe kėrkojnė njė mėnyrė pėr t’i arritur ato. Disa njerėz planifikojnė takime tė fshehta me bashkėshortėt e tyre, shkojnė nė hotele, shikojnė video pornografike, marrin mėsime kėrcimi, i dėrgojnė njėri-tjetrit mesazhe tė pista. Kjo ėshtė njė nga gjėrat mė tė mira qė mund tė bėni, pėr sa kohė jeni tė ndershėm me njėri-tjetrin. Mos u vini nė siklet tė kėrkoni atė ēfarė keni nevojė. Mos i mbani dėshirat dhe nevojat tuaja tė fshehta nė njė martesė, por ndajini ato me njeriun me tė cilin keni vendosur tė jetoni deri nė ditėt e fundit.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Rėndėsia e seksit nė njė martesė... Empty Re: Rėndėsia e seksit nė njė martesė...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 03:21

  Pse mi vetem ne martese eshte i rendesishem seksi keshtu?! Hahaha.

   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 16:44