Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 34
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Empty 20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Fri 27 Jun 2008, 09:53

  Pershendetje.
  Ne kete teme do te keni mundesine qe te mesoni 20 faktet qe tregoj se ai (partneri juaj)
  ka nje marredhenie tjeter pervecse asaj qe ka me ju.

  Kini mendjen dhe lexoji me kujdes.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Glitterfy071720T199D35
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 34
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Empty Re: 20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Fri 27 Jun 2008, 09:54

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  1- Ai nuk ju fton asnjėherė tė darkoni nė lagjen e tij. Nė fillimet e lidhjes ai mund tė duket zemėrgjerė, por me kalimin e kohės do fillojė tė sillet sikur ka dyshime. Nė tė vėrtete ky person nuk dėshiron qė tė tjerėt ta shohin me ju.

  2- I dashuri juaj preferon tė vijė atje ku jeni ju dhe jo e kundėrta. Mbase nuk do qė tė tjerėt ta dinė qė ju shoqėroheni bashkė.

  3- Ai ju fton papritur tė flini bashkė. Kjo mund tė ndodhė pasi partnerja e tij mund tė jetė jashtė qytetit dhe ai nuk do qė pėr njė arsye tė humbasė rastin.

  4- Disa nga komplimentet qė ai ju drejton juve duken si klishe dhe tė memorizuara. Nėse ai duke ecur aktron me shprehje tė tilla, ky fakt mund tė tregojė se ai e bėn edhe nė realitet kėtė lojė.

  5- Shpesh herė nė fundjavė i dashuri juaj shkon pėr punė biznesi. Si mund tė ndodhė gjithmonė e njėjta gjė? Mbase ai ka njė jetė tjetėr jashtė
  marrėdhėnies tuaj.

  6- Kur ai ju thotė se ėshtė jashtė pėr punė dhe nė kthim nuk ju tregon detaje apo emrin e hotelit ku ka qėndruar, mbase po ju gėnjen. Mund tė ndodhė qė personi juaj special tė mos ketė pasur punė por ...

  7- Ju vini re se i dashuri juaj preferon mė tepėr t’iu ēojė sms, sesa t’iu telefonojė. Mbase nė dhomėn tjetėr ėshtė partnerja e tij.

  8- Shpesh kur ai ju telefonon juve flet shumė ngadalė, bėn telefonata tė shkurtra, qė ndėrpriten menjėherė. Mbase dikush tjetėr i shfaqet pėrpara!

  9- Nė disa raste ju mund tė gjeni nė telefonin e tij disa mesazhe tė dyshimta apo numra tė panjohur, pėr tė cilat ai gjen disa justifikime qesharake. Mbase pas takimit me ju, ai mund tė fikė telefonin sepse mund tė kėtė njė tjetėr takim, me njė partner tė ngjashėm ju.

  10- I dashuri juaj nuk vjen tek ju nė fundjavė apo nė raste festash, duke ju thėnė se ka probleme apo ėshtė i sėmurė.

  11- Ndodh shpesh qė ai tė qėndrojė nė punė deri vonė. Sa e besueshme ėshtė kjo?

  12- Ky person ėshtė gjithmonė konfuz dhe i paqartė rreth detajeve tė lidhjeve tė kaluara. Mbase ajo tani ėshtė partnerja e tij.

  13- I dashuri juaj i ri pėrsėrit tė njėjtėn histori, por me detaje tė ndryshme, sepse ka harruar se ēfarė ju ka thėnė.

  14- Kur ėshtė me ju, ai ēohet pėr tė bėrė njė telefonatė pak mė tutje me pretekstin se ėshtė ēėshtje biznesi apo ka shkėputje linja.

  15- Kur ai ose ajo nė praninė tuaj nuk dėshirojnė tė kryejnė apo tė pranojnė disa telefonata. Pyeteni pse?

  16- Mund tė ndodhė qė ju tė shkėmbeni bashkė email-e, dhe pėr njė moment dilni offline, ndėrsa ai vazhdon edhe pėr disa ore tė qėndrojė online.

  17- I dashuri apo e dashura juaj nuk e lė asnjėherė celularin nė vende tė dukshme apo me melodi. Kjo ngjall dyshime!

  18- Nė disa raste apo takime nė njė ambient ku gjenden tė njohur tė tij, ai nuk ndihet rehat dhe fytyra e tij tregon shqetėsim.

  19- Ju mund ta takoni atė nė njė grup shoqėror qė juve ju duket i papėrshtatshėm. Sigurisht qė shoqėria vepron mbi individin.

  20- Ju mėsoni se ai vazhdon tė flasė me ish-in e tij. Statistikat tregojnė se nėse ai ka folur me tė, do vazhdojė ta bėjė kėtė gjė.


  ________________________________
  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Glitterfy071720T199D35
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Empty Re: 20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 25 Oct 2008, 23:42

  Woouuuuu !!!

  Interesante.
  prizrenasi
  prizrenasi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Prizren
  Profesioni : Elektronik Industriale
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 02/04/2010
  Hobi : Muzik Futboll Lexim
  Humor : Jami i Lumtur qė jam SHQIPTAR

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Empty Re: 20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  Mesazh nga prizrenasi prej Fri 02 Apr 2010, 09:53

  Hahah Shum interesant po edhe jo qaq i kendshem per neve meshkujt me gjith at ka disa gjana te verteta ne ket shkrim
  raita albania
  raita albania
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/04/2010

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Empty Re: 20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  Mesazh nga raita albania prej Thu 08 Apr 2010, 21:37

  bukur fare ,meqe nuk jam e dashuruar ,kjo ishte nje shenje e mire per te pasur me shume kujdes

  Sponsored content

  20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !... Empty Re: 20 fakte qė tregojnė se ai ka njė marrėdhėnie tjetėr !...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 15 Jul 2020, 21:43