Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Sondazh

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  [ 1 ]
  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_lcap2%Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_rcap [2%] 
  [ 23 ]
  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_lcap35%Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_rcap [35%] 
  [ 35 ]
  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_lcap53%Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_rcap [53%] 
  [ 7 ]
  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_lcap10%Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Vote_rcap [10%] 

  Totali i votave: 66
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Aug 2007, 01:56

  A jeni xheloz/e nė dashuri dhe sa shumė jeni?


  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Odeta prej Tue 15 Jan 2008, 01:44

  Une per veten time nuk jam shume xheloze ne dashuri, pasi xhelozia nuk sjell kurresesi harmoni ne mes te dy partnereve!


  ________________________________
  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? ILoveYouAnimRvText
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Scarface prej Mon 18 Feb 2008, 07:27

  Une jam xheloz por jo edhe aq shume...


  ________________________________
  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Scarfa10
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Enkelejda prej Sun 29 Jun 2008, 12:43

  Ndersa une personalishte jam shume xheloze...
  Anisa
  Anisa
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 61
  Mosha : 35
  Vendndodhja : U.S.A
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 27/04/2008
  Humor : Lere fare.

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Anisa prej Sun 26 Jul 2009, 12:39

  Une per vete jam pak fare xheloze, sa per te mos thene hic fare.


  ________________________________
  \'\'E kane bere me fjale Hena edhe dielli, Te na prishin lidhjen, Me komand nga qielli\'\'...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 30
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Thu 15 Oct 2009, 07:03

  Xhelozia varet nga besimi,aty ku skam besim,jam xheloze.
  rik rik
  rik rik
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 33
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/11/2009

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga rik rik prej Mon 30 Nov 2009, 06:50

  Jam pak sa duhet.Mendoj se xhelozia e tepert shkaterron dashurin.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:27

  Per mendimin tim nuk ka njeri ne bote qe nuk eshte aspak xheloz/e ne dashuri.
  Une per vete mund te them qe jam xheloze, por jo edhe aq shume.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:51

  Edhe une nuk jam aq shume xheloz.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Edi Duka
  Edi Duka
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 9
  Mosha : 38
  Vendndodhja : london
  Profesioni : i gjithe aneshem
  Pikėt : 27
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/12/2009
  Humor : alo mirmrama

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Edi Duka prej Wed 23 Dec 2009, 12:25

  xhelozia eshte e vetmja gje qe e thyn dashurin si nje gote kur bie ne toke dhe behet copash ate gje ben dhe xhelozia ne zemren e njeriut... prandaj pak me kujdes
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Marsela prej Tue 05 Jan 2010, 01:35

  E po eshte e qarte, qe cdo gje duhet me karar, dhe jo me teprice, pasi edhe buke po hengre me shume ngase ke uri, te dhemb barku me pas.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Paula prej Thu 21 Jan 2010, 02:24

  Fare pak

  Sponsored content

  Sa xheloz/e jeni nė dashuri? Empty Re: Sa xheloz/e jeni nė dashuri?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 10 Jul 2020, 17:27